Eksperymenty w ubraniach, które wszyscy słynni projektanci aktywnie apelują w 2013 roku, są tak różnorodne, że teraz możesz łatwo zmienić swój wizerunek kilka razy dziennie. Dotyczy to w szczególności wybranego stylu. Jednym z najbardziej polecanych w tym roku był Brytyjczyk. Brytyjskie stroje zawsze wyróżniały się elegancją, powściągliwością i nie zawierają niepotrzebnych elementów.

Brytyjski styl w ubraniach

Przede wszystkim obrazy w stylu brytyjskim są tworzone przy użyciu tradycyjnych kolorów. Najczęściej jest to spokojna komórka, nieprzywierający pasek lub kolory, wybrane w jednym zakresie. Ponadto odzież w stylu brytyjskim zawsze wyróżnia się wysokiej jakości materiałem, starannym krojem i dyskretnym wystrojem.

Jeśli wybierzesz spodnie w brytyjskim stylu, najbardziej udaną opcją będą klasyczne zwężone modele. Uzupełnij zespół o elegancką kurtkę i flirty cap. Upewnij się, że twoje ubrania są dokładnie zgodne z twoją figurą.

Jeśli interesuje Cię bardziej kobiecy wizerunek, to połączenie rozkloszowanej spódnicy poniżej kolana z surową koszulką schowaną w środku będzie doskonałą opcją. Możesz także wybrać modele mini-spódnic. Ale w tym przypadku upewnij się, że długość mini nie jest zbyt szczera. Nie mylić takich modeli z super mini. W takich obrazach buty muszą być odpowiednie - nie buntownicze i zadbane.

Ale eleganckie stroje są uważane za najbardziej charakterystyczny znak brytyjskiego stylu. Takie modele doskonale nadają się dla kobiet biznesu i pracowników biurowych, których zawód wymaga ścisłego przestrzegania zasad ubioru. Brytyjskie sukienki mają elegancki krój, spokojne kolory, a długość jest zwykle midi. Modele z nowej kolekcji to najlepsze przykłady tego stylu. Suknie Victoria Beckham .

styl brytyjski 1styl brytyjski 2brytyjski styl 3
brytyjski styl 4brytyjski styl 5styl brytyjski 6
brytyjski styl 7styl brytyjski 8styl brytyjski 9