Współczesne kobiety nie tylko nie ukrywają swojej szczególnej pozycji, ale czasami starają się ją podkreślać w każdy możliwy sposób. Teraz ciąża jest modna, a przyszłe mamy starają się wyglądać stylowo i atrakcyjnie w tym ważnym okresie. Tak bezkształtne luźne kombinezony i bezwymiarowe sundresses znikają w tle. Teraz stylowe tuniki i bluzki z legginsami dla kobiet w ciąży - u szczytu popularności.

Losiny duży rozmiar jako alternatywa dla "mody w ciąży"

Prawie na pewno napis na etykiecie na ubrania macierzyńskie prawie podwaja cenę produktu. Dlatego w pierwszych miesiącach wiele oszczędnych kobiet woli po prostu kupować więcej darmowych rzeczy o dodatkowym rozmiarze.

Rzeczywiście, legginsy dla otyłych kobiet są zwykle wykonane z bardzo rozciągliwych i trwałych materiałów. Ponadto, z oczywistych powodów, nie ma cienkich szwów i cięcia, więc ciało nie przytłoczy niczego.

A co zrobić, gdy brzuszek jest już zauważalnie zaokrąglony, a nawet bardzo duże rozmiary ubrań nie oszczędzają? W takiej sytuacji warto myśleć o rzeczach specjalistycznych. Konwencjonalnie wszystkie modele legginsów można podzielić na dwie kategorie:

  1. Style pod brzuchem mają zazwyczaj niski stan z szeroką gumką i płaskim szwem. Zasadniczo, prawie wszystkie modele legginsów dla otyłych kobiet również mają podobne cięcie. Jeśli czujesz się komfortowo w zwykłych leginsach z szerokimi szwami, możesz je nosić. Ale czasami konieczne jest noszenie dokładnie rzeczy dla kobiet w ciąży, ponieważ mają specjalną wkładkę do bandowania, aby ułatwić "matce" oczekującej matki na rozstępach. Z reguły takie modele są wykonane z cienkich tkanin i są przeznaczone na lato. Długość może być klasyczna lub nieco krótsza.
  2. Druga opcja - legginsy na brzuchu. Takie cięcie jest zwykle stosowane w przypadku modeli izolowanych. W okresie zimowym lub poza sezonem zwykłe legginsy o dużych rozmiarach mogą nie być odpowiednie, ponieważ plecy i dół brzucha powinny być dobrze chronione. Specjalny krój zakłada specjalną wkładkę z elastyczną taśmą na górnej krawędzi. Wykonany jest z oddychającej bawełny lub dzianiny i całkowicie przykrywa brzuszek. W tym samym czasie sama wkładka w ogóle nie ściska brzucha i jest utrzymywana przez cienką elastyczną taśmę na górze, dzięki czemu Twoje legginsy będą "rosły" razem z brzuchem.

Rajstopy dla kobiet w ciąży: cechy kroju i selekcja całego zespołu

Tak więc, jeśli chcesz, możesz zrobić ze zwykłymi legginsami łosia o dużych rozmiarach, ale czasami musisz kupić specjalny model dla kobiet w ciąży. Jaka jest główna różnica? Po pierwsze prawie wszystkie kobiety w tej pozycji odnotowały zwiększoną wrażliwość skóry. Dlatego do produkcji ubrań z takiego planu używają bardzo gładkich i rozciągających się tkanin, aby nie powstały nieprzyjemne doznania.

Ze względu na wysoką talię te legginsy nigdy nie będą się czołgać. Zwróć uwagę na klin. W stylach dla kobiet w ciąży jest zwykle zwiększona i dzięki tej pełnej wentylacji jest zapewniona. Pod względem higieny ten moment jest bardzo ważny.

Damskie legginsy o dużych rozmiarach dla kobiet na dzisiejszym stanowisku można znaleźć w różnych opcjach projektowania. To i klasyczne czarne modele, z którymi można łączyć długie bluzki i nosić do biura. Z reguły są to style wykonane z przewiewnej mikrofibry o wysokiej jakości.

W przypadku chodzenia i nieformalnych ustawień istnieje wiele stylów z bawełny, wiskozy lub dzianiny. Kolorystyka jest zazwyczaj szeroka: mogą być monofoniczne lub z modnymi nadrukami. Te legginsy są zwykle noszone z długimi T-shirtami i bluzami, sukienki koszulowe i tunki. Okazuje się bardzo przytulny i wygodny zestaw na każdy dzień i do odpoczynku.

Rajstopy dla kobiet w ciąży 1Rajstopy dla kobiet w ciąży 2Rajstopy dla kobiet w ciąży 3
Rajstopy dla kobiet w ciąży 4Rajstopy dla kobiet w ciąży 5Rajstopy dla ciężarnych 6
Rajstopy dla kobiet w ciąży 7Rajstopy dla kobiet w ciąży 8Rajstopy dla kobiet w ciąży 9