Wszyscy wiedzą, że do uprawiania sportu konieczne jest dobranie odpowiednich ubrań. Wśród licznych marek szczególnie popularne są legginsy Bona Fide. To prawdziwa rewolucja w świecie mody i sportu. Specyfika tego ubrania polega nie tylko na jego wszechstronności i praktyczności, ale także na tym, że pomaga stworzyć wyrafinowany wizerunek i podkreślić wszystkie zalety postaci.

Legginsy fitness Bona Fide

Oczywiście dziewczęta przychodzą na siłownię nie tylko po to, by pracować nad sobą, ale także po to, by się pokazać. Dlatego wybrany strój powinien być wygodny i atrakcyjny. Rzeczywiście, dzięki tym cechom zajęcia będą odbywać się jak najlepiej, dając ich kochance poczucie pewności i komfortu.

Mówiąc o praktyczności, warto zauważyć, że produkty wykonane są ze specjalnego dzianego włókna - biflex. Tkanina ta ma wysoką elastyczność, nie prześwituje i nie traci kształtu nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Ponadto produkty są wyposażone w specjalny pasek z siateczką, która spełnia funkcję kojącej bielizny i nie pozwala na pełzanie odzieży podczas treningu. Dlatego każda dziewczyna poczuje się pewniej i spokojnie, nie rozpraszając się myślą, że gdzieś trzeba poprawić lub zaostrzyć.

Również legginsy fitness Bona Fide można nosić w codziennym życiu, tworząc z ich pomocą niesamowity wygląd. W końcu doskonale podkreślają smukłą sylwetkę, czyniąc figurę bardziej seksualną. Szeroka gama modeli, bogata kolorystyka i bogactwo stylów drukuje czyni to akcesorium tak pożądanym dla wszystkich kobiet mody.

Biustonosze push up bona fide

Innowacją w zakresie odzieży sportowej było zastosowanie tzw. Efektu push-up. W takich rajstopach każdy tyłek ma apetyczny kształt i wygląda bardziej naprężony. Jednak w takich produktach nie ma żadnych dodatkowych wkładek. Przecież projektanci byli w stanie osiągnąć ten efekt dzięki udanej kombinacji szwów i gry kolorystycznej. W rezultacie wynik przekroczył wszelkie oczekiwania. Dziewczyna w rajstopach fitness Bona Fide z efektem push-up dostaje idealne parametry, ponieważ taśma-siatka zmniejsza talię, a tyłek zyskuje dodatkową objętość.

Elastyczna tkanina jest w stanie wytrzymać każdy ładunek, więc nie można znaleźć najlepszego stroju sportowego, a wielu profesjonalnych sportowców doceniło legginsy marki Bona Fide. Ale kobiety mody z przyjemnością noszą je w życiu codziennym, zmuszając serca mężczyzn, by pukały jeszcze szybciej, a kobiety pozazdroszczą takie uwodzicielskie krzywe.

legginsy bona fide1legginsy bona fide2rajstopy bona fide3
legginsy bona fide4rajstopy bona fide5legginsy bona fide6
legginsy bona fide7legginsy bona fide8legginsy bona fide9