Za wszystkimi obszernymi, szerokimi i oryginalnymi stylami sukienek, które są istotne w danym okresie, zawsze znajdą się te, które są poza czasem dopasowanymi sukienkami. Są najlepszym sposobem na podkreślenie kształtu kobiecej sylwetki, a zatem zapotrzebowanie na nie nigdy się nie gaśnie.

Kim są sukienki dopasowane do sylwetki?

Modelki dopasowanych sukien dla szczupłej sylwetki są bardziej zróżnicowane niż dla pełnych dziewczyn. Na przykład prosta, dopasowana sukienka ukazuje krzywe kobiecego ciała i piękne smukłe nogi, a sukienka ze spódnicą w kształcie litery A pozwala stworzyć zabawny obraz, a jednocześnie nie ukrywa piękna za metrami długiego rąbka.

Dopasowane sukienki na pełne mogą być krótkie - stereotyp, że pełne kobiety muszą ukrywać rzekomo "wady" nie jest do końca prawdą, ponieważ pełne nogi są stereotypowo brzydkie. Jeśli nogi mają relief i nie ma cellulitu, oznacza to, że krótka dopasowana sukienka będzie idealna dla pełnej figury. Jeśli kobieta ma również dużą klatkę piersiową, istnieje szansa, że ​​dopasowana sukienka będzie wyglądać jeszcze lepiej niż na "płaskiej" cienkiej sylwetce. Sukienka w całości to nie tylko czarna dopasowana sukienka, możliwe są też inne opcje kolorystyczne. Podkreślona talia i jasny kolor sprawiają, że jasny akcent w dekolcie przy pomocy akcesoriów.

Jeśli ramiona nie są szerokie, a klatka piersiowa jest mała, lepiej wybrać style z otwartymi ramionami. Długość spódnicy nie ma znaczenia.

Aby podkreślić wąską talię w dopasowanej sukience, użyj szerokiego paska.

Dopasowane sukienki

Modna krótka dopasowana sukienka dzisiaj może być w dwóch wersjach - w formie etui, w którym sukienka całkowicie pasuje do figury, oraz z spódnicą w kształcie litery A. W przypadku sukienki zastosowano różne draperie, aby uzyskać objętość.

Nie zapominaj o tym Futerał może mieć wysoką talię - ten styl jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i z nadwagą. Jest idealny dla tych, którzy nie mogą się pochwalić prasą, ponieważ ukrywa ona wypukły brzuch.

Długa dopasowana sukienka to elegancka i modna opcja. Jest to szczególnie istotne jako wieczór sukienki w stylu greckim jeśli talia jest zbyt wysoka. Długa czerwona dopasowana sukienka będzie wyglądała imponująco - kolor namiętności w połączeniu z zamkniętą długą spódnicą będzie jednocześnie jasny i elegancki. Czarna długa sukienka to ciemniejsza wersja, która nie pasuje do wszystkich.

Dzianinowa, dopasowana sukienka to kolejny sposób na zróżnicowanie Twojego stylu. Na przykład w 2012 roku na pokazie w Chanel błysnął dopasowany biała sukienka wiązanie masowe, które zostało umieszczone na okładce rosyjskiego Vogue. Ma szerokie rękawy, zawyżoną talię i ogólnie wygląda świetnie zarówno w całości, jak i cienko.

Dopasowana sukienka 1Dopasowana sukienka 2Dopasowana sukienka 3
Dopasowana sukienka 4Dopasowana sukienka 5Sama sukienka 6
Smukła sukienka 7Dopasowana sukienka 8Ciasna sukienka 9