Czy materiał myśli jest? Co oznaczają "myśli materialne"? A w ogóle, jakie są myśli i czy to prawda, że ​​mogą stać się materialne? Pytanie jest bardzo ciekawe, budzi wiele kontrowersji i, moim zdaniem, wiele zainteresowań. Niektórzy wierzą, że materialność myśli jest całkowitą herezją, ale są tacy, którzy poważnie traktują taki pomysł i aktywnie używają go w swoim życiu. I jest to słuszne, ponieważ myśl jest niczym innym jak częścią ludzkiej świadomości, bez której istnienie tej świadomości byłoby po prostu niemożliwe. Myśląc o dobru, możesz poprawić swój nastrój, ao złym, wręcz przeciwnie, możesz się zdenerwować i przygnębić. Bezsporne jest, że myśli wpływają na naszą psychologiczną świadomość, ale czy jest to możliwe dzięki ich pomocy w budowaniu naszej materialnej przyszłości i osiągnięciu pożądanych celów? Czy jakaś myśl jest materialna?

Dlaczego myśli są materialne? Dowody

Aby odpowiedzieć na to pytanie, rosyjski psychiatra Władimir Bekhterev poświęcił całe swoje życie. Po wielu badaniach doszedł do wniosku, że myśl jest jednym z rodzajów energii i określa, że ​​mózg bezpośrednio wpływa na materię. Tak więc, według Bechterewy, wszelka, nawet mentalna aktywność przepływa z jednego stanu do drugiego i nie może zniknąć zgodnie z prawem zachowania energii. Żadna myśl wyrażona słowem, gestem, nawet prostym wyrazem twarzy czy wyrazem twarzy nie może zniknąć bez śladu.

Jak stworzyć materialną myśl?

Każdego dnia, niezależnie od naszych własnych pragnień, nasze myśli materializują się, a proces ten często pojawia się nieświadomie. Ale aby go poprowadzić i osiągnąć pożądane rezultaty, trzeba nimi zarządzać świadomie. Pomożemy Ci zrealizować twoje pragnienia, zapoznając się z pewnymi regułami warunkowymi:

  1. Zacznij od świadomości. Bądź świadomy swojej myśli, pragnienia i działania. Śledź niewidoczne połączenie między nimi. Jeśli zauważysz, że są negatywne, odegnaj ich. Nie jest to łatwe zadanie, ale nie łudź się, jeśli od samego początku jest jeszcze więcej nieświadomych myśli - to normalne, z czasem będziesz w stanie je kontrolować.
  2. Gdy nauczysz się rozpoznawać i powstrzymywać negatywne myśli, będziesz musiał zastąpić je pozytywnymi i pozytywnymi. Sformułowanie powinno być optymistyczne, bez używania negatywów, tylko dlatego, że będą one najbardziej skuteczne.
  3. Używaj krótkich i wyraźnych zwrotów, im krótsza i jaśniejsza myśl, tym lepiej będzie zapamiętana i łatwiej będzie powtarzać ją przez cały dzień.
  4. Musisz wierzyć w to, co mówisz do siebie i że twoja myśl się materializuje, nawet jeśli nie widzisz jeszcze rezultatów. Wzmacniaj swoje myśli emocjami, potem stają się silniejsze i bardzo szybko stają się rzeczywistością.
  5. Mentalnie życzę wszystkim ludziom, których spotykasz w ciągu dnia, nawet wrogom i nieprzyjemnym ludziom. Wysyłaj pozytywne wibracje na zewnątrz i na pewno wrócą do ciebie stokrotnie.
  6. Cokolwiek magicy i psychologowie mówią o sile myśli, staje się bezsilne, jeśli zapominamy i nie dbamy o rzeczywistość. Tylko pozytywne myśli w połączeniu z prawdziwymi działaniami mogą przynieść Czy materiał jest materialny? pożądany wynik.

A także, jeśli wszystkie myśli są materialne i pozytywne, to jest absolutnie jasne, że złe myśli tylko przynoszą szkodę. Przestępcy i złoczyńcy myślą negatywnie, co prowadzi do przestępczego wyniku ich działalności. Tak więc zło jako takie nie istnieje na świecie, ludzie sami rodzą je poprzez swoje myśli i pragnienia.

Chciałbym wierzyć, że myśli o radości, szczęściu i pokoju na ziemi na pewno się zmaterializują. Dążymy do tego razem. Uważaj na swoje myśli i marzenia, ponieważ pragnienia są istotne!