Ci, którzy nie wierzą w pozazmysłową percepcję, zwykle lekceważą moc myśli i zaprzeczają, że może ona zmienić życie na lepsze. Tymczasem istnieje wiele dowodów na pozytywny wpływ siły myśli na życie dzięki pozytywnemu myśleniu.

Tajemnice mózgu - do czego zdolna jest siła myśli?

Wiele osób zauważa, że ​​myśli są istotne. Najczęściej negatywne myśli są realizowane, a następnie osoba woła: "Ja to wiedziałem!". Jest nawet pouczająca anegdota na ten temat: Anioł Stróż słucha myśli swojego podopiecznego, który zazwyczaj nie jest w nastroju, i wpada w zakłopotanie: "Dlaczego ma głupią żonę, dzieci, próżniaków, idiotycznego szefa? Ale pyta ... "

Siła myśli jest zdolna do wielu. Jego wpływ pojawia się na poziomie mentalnym, niedostrzegalnie z boku, ale bardzo skutecznie. Dlatego osoba, która często powtarza do siebie "mogę", "zrobię", zwykle osiąga sukces.

Na podstawie myśli opierają się ćwiczenia psychologiczne, służące do rozwiązywania różnych problemów. Na przykład afirmacje - krótkie pozytywne zdania, które należy powtarzać tak często, jak to możliwe. Główną zasadą komponowania afirmacji jest brak cząsteczki "nie" w sformułowaniu. Tj. nie możesz powiedzieć "Nie będę chory", prawidłowe potwierdzenie brzmi "Będę zdrowy".

Dziś moc myśli jest używana w wielu najnowszych wynalazkach. Są komputery i roboty, które czytają rozkazy mentalne i wykonują je. Potencjał tych wynalazków jest olbrzymi - od znaczącej poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych do zmniejszenia liczby wypadków samochodowych. Na przykład tworzone są wózki inwalidzkie, których komputer odczytuje zamówienia właściciela i dokonuje niezbędnych manipulacji. Dodatkowo wynaleziono specjalny kask dla kierowców, który w niebezpiecznej sytuacji będzie miał czas zatrzymać samochód dużo wcześniej niż sam kierowca.

Uzdrawiająca moc myśli - co o niej wiemy?

Uzdrawiająca siła myśli znana jest z głębi stuleci do dnia dzisiejszego. Wszystkie liczne przykłady cudownych porodów od najpoważniejszych chorób mają jedną wspólną cechę - osoba, nawet nieświadomie, uwierzyła w lekarstwo. Efekt ten jest oparty na niesamowitych wynikach wielu zjawisk parapsychologicznych, a nawet efektu placebo, gdy pacjent staje się lepszy po zażyciu narkotyków, a nie "manekinami".

Fakt ten można wyjaśnić faktem, że ludzki mózg bardzo aktywnie rozprzestrzenia fale elektromagnetyczne, które z kolei wpływają na wszystkie tkanki i narządy. Odbierając naładowane fale, chory narząd synchronizuje się z promieniowaniem mózgu i zaczyna działać w pożądanym trybie. Dzięki sile myślenia znane są przypadki cudownego leczenia raka i innych strasznych chorób, a prawie zawsze byli to beznadziejni pacjenci. W końcu, jak mówią lekarze: "Jeśli pacjent chce żyć, medycyna jest bezsilna".

Jak uszczęśliwiać się mocą myśli?

Moc myśli i pozytywnego myślenia są używane w różnych starożytnych praktykach, na przykład feng shui. Aby uzyskać pożądane, to starożytne chińskie nauczanie zaleca tworzenie kolaży pragnień. uzdrawiająca moc myśli Na przykład, jeśli dziewczyna marzy o znalezieniu ukochanej osoby, o ślubie, tworzeniu szczęśliwej rodziny, powinna zbierać zdjęcia pasujące do jej pragnień i ładnie układać je na kartce papieru. Powstały kolaż należy codziennie oglądać i marzyć, a spełnienie pragnienia zwykle nie czeka.

Pomimo postępujących siedmio-ligowych kroków, praca ludzkiego mózgu została zbadana niezwykle niewiele. To ciało może rozwiązywać najtrudniejsze zadania i przechowywać ogromną ilość informacji, które nie są nowoczesne komputer . Będziemy musieli zbadać to przez bardzo długi czas. A może, aby otworzyć wszystkie sekrety mózgu i nauczyć się wszystkiego, do czego zdolna jest moc myślenia, nigdy nie odniesie sukcesu.