Być może zaskoczy to wielu, ale wystarczająca liczba kobiet cierpi z powodu chudości nóg, które wiele przypominają zapałki. Z tym problemem możesz sobie poradzić, co najważniejsze, zwiększyć objętość mięśni. Prace będą musiały zostać wzmocnione w kilku kierunkach.

Cienkie nogi - jak zrobić je piękne?

Ważne jest, aby pamiętać, że każda kobieta ma swoje własne pojęcie grube i cienkie, dlatego określony standard nie istnieje. Ponadto kształt nóg położonych genetycznie i osoba może jedynie korygować niedostatki, które pojawiły się w jego życiu. Istnieje kilka wskazówek, jak się lepiej czuć, gdy nogi są cienkie:

  1. Ważne jest, aby ćwiczyć regularnie, a ładunek powinien otrzymywać nie tylko mięśnie nóg, ale także inne części ciała. Ćwiczenie każdego dnia jest zabronione, ponieważ mięśnie rosną, gdy odpoczywają.
  2. Musisz monitorować odżywianie, aby organizm otrzymał niezbędną ilość zdrowych tłuszczów, białek i węglowodanów, a także witamin i minerałów.
  3. W wielu przypadkach cienkie nogi są wynikiem skrzywienia kręgosłupa. Dlatego zdecydowanie powinieneś udać się do lekarza. Zaleca się sprawdzenie i przewód pokarmowy.

Istnieją również sekrety kobiet, które wizualnie zwiększą objętość nóg.

Jak zrobić cienkie nogi pełne - ćwiczenia

Aby uzyskać dobry wynik, zaleca się korzystanie z tego trybu: dzień intensywnego treningu i dzień odpoczynku. Warto zacząć od rozgrzewki, aby mięśnie się nagrzały, co zmniejszy ryzyko obrażeń. Kolejną ważną radą jest trening w wolnym tempie.

Co zrobić, aby uzyskać lepsze nogi - skuteczne ćwiczenia:

  1. Kucanie ze sztangą . Nogi są szersze niż ramiona, dzięki czemu skarpetki wyglądają na boki. Umieść sępa na swoich ramionach. Upadając, miednica powinna być schowana, utrzymując plecy prosto. Punktem końcowym jest poziom, gdy kąt prosty tworzy się na kolanach. Musisz zrobić 10-15 powtórzeń.
  2. jak sprawić, by cienkie nogi były grubsze
  3. Pędzi z hantlami . W rękach trzeba wziąć wagę 3-5 kg. Zrób krok naprzód i opuść się tak, aby uda były równoległe do podłogi, podczas gdy kolano drugiej nogi spadnie na podłogę. Powinieneś także powtórzyć drugą nogę. Weź 15 ataków.
  4. co zrobić, aby nogi stały się lepsze

Możliwe jest zwiększenie objętości nóg za pomocą jazdy na rowerze, wystarczy regularne spacery i jazdę przez co najmniej pół godziny.

Tajemnice kobiet, jak sprawić, by cienkie nogi były grubsze

Istnieje kilka zaleceń, które pozwolą ci wizualnie poprawić problem. Trzeba porzucić krótkie spódnice i szorty. Lepiej dać pierwszeństwo maxi . Ubrania powinny być obszerne, na przykład spódnice z plisami lub falbany. Dla kobiet biznesu pasują klasyczne spodnie. Eksperci doradzają, aby wybrać ubrania z dużym nadrukiem i asymetrycznym ornamentem.