Miesiąc temu okazało się, że 26-letnia Emily Ratjakovski wyszła za mąż. Następnie sieci społeczne wybuchły potyczkę wśród fanów gwiazd, którzy argumentowali, czy zachowanie Emily zmieni się pod względem publikowania szczerej fotografii. Tak więc, gdy miesiąc upłynął od ślubu, wszystkim stało się jasne, że Ratjakowski nie pomyślał, żeby przestać pokazywać swoje nagie ciało.

Эмили Ратажковски

Emily Rataskovski

Kolejna pikantna migawka Emily

Dzisiejsi rano fani 26-letniego Ratjakovskiego zaczęli od tego, że zobaczyli nowy interesujący strzał na stronie towarzyskiej swojego ulubieńca. Emily pozowała w pięknej białej, koronkowej bieliźnie. Pod zdjęciem gwiazda podium napisała te słowa:

"Teraz możesz iść do łóżka. Cieszę się, że mogę spróbować tego eleganckiego zestawu. Myślę, że każdy z was doceni jego piękno. "
Эмили готовится ко сну

Po tak ciekawym zdjęciu fani Ratjakovskiego, podobnie jak jej nieżyczliwi, napisali wiele różnych recenzji na swojej stronie na Instagramie. Oto kilka komentarzy, które można znaleźć w Internecie: "Niewątpliwie takie płótno zadowoli jej męża. Myślę, że Emily wybrała odpowiedni zestaw na noc "," W Ratjakovski każdy len wygląda elegancko. Ma idealną figurę. Uwielbiam patrzeć na zdjęcia, gdzie pozuje nago lub pół-nago, "" Emily potrafi i uwodzi. Najciekawsze jest to, że mąż nie zabrania jej tego. Całkiem interesująca jedność i związek, jak dla mnie "," myślę, że odpowiednia zamężna kobieta nie opublikuje takich zdjęć. Wydaje mi się, że Emily ma zbyt obsesję na punkcie seksu. Po co codziennie wystawiać swoje nagie ciało na publiczny pokaz? "Itd.

Эмили со своим мужем Себастьяном Бир-Макклардом

Emily z mężem Sebastianem Bir-McClardem

Czytaj także
  • Pojawienie się Emily Ratjakovski na aftepati "Oscar" dało początek wielu plotkom o jej ciąży
  • Emily Ratjakovski i Sebastian Bar-McClard po raz pierwszy trafili w obiektyw po wieści o ślubie
  • Emily Ratjakovski wyszła za mąż

Zagubiony w Amangiri

Przypomnijmy, Ратажковски pobrali się w lutym tego roku dla producenta filmowego Sebastjana Bir-Makklarda. W podróży poślubnej nowożeńcy udali się do kurortu Amangiri, popularnego wśród gwiazd Hollywood, który znajduje się na południu Utah. Tam, na pustej pustyni, znajduje się wiele elitarnych domów, które są wynajmowane zamożnym klientom. Z informacji poufnych wiadomo, że Bir-McClard zabrał jednego z nich na miesiąc miodowy z Emily. Za każdy dzień pobytu w posiadłości Sebastian zapłacił za 8,8 tys. Dolarów.

Завтрак у Эмили Ратажковски

Śniadanie u Emily Rataskovski

Fakt, że święto zakończyło się sukcesem, stało się znane dzięki szczerym zdjęciom żony Bir-McClarda. Na swojej stronie na Instagramie Ratjakowski opublikował kilka soczystych zdjęć. Na pierwszym podium gwiazda pokazała, jak jadła śniadanie w wannie. Jak można było zrozumieć, prawdopodobnie wiele modeli było zupełnie nagich. Jeśli chodzi o inne zdjęcie, Emily zademonstrowała pikantny szary sweter w białym groszku. A jeśli na tym zdjęciu została zakryta pierś, to po to, by zademonstrować pośladki, Ratjakowski nadal znalazł miejsce.

Эмили в пикантном купальнике