Prywatne życie byłego męża Diany Kruger, Joshua Jacksona, od dawna było przedmiotem zainteresowania świeckich komentatorów. Faktem jest, że aktor otwarcie spotkał się z zamężną kobietą. Model i początkujący projektant odzieży Shafiya West do niedawna nie był darmowy. Warto zauważyć, że para nawet nie pomyślała o ukrywaniu się przed paparazzi.

Po raz pierwszy miłośnicy byli widywani razem na targu w Studio Sity. Shafiya i Joshua szli i robili zakupy, trzymając się za ręce.

Экс-супруг Дианы Крюгер собрался жениться снова

Sądząc po publicznym zachowaniu, relacje między aktorem a modelem już dawno minęły etap przyjaźni i przekształciły się w prawdziwy namiętny romans. Moraliści mogą być spokojni - odtąd Shafi'i jest całkowicie wolny i może rozporządzać swoim czasem zgodnie z jego uwagą. 28-letni model oficjalnie rozwiódł się z mężem.

Oznacza to, że Jackson nie ma już powodu, aby odkładać zaręczyny i małżeństwo z ukochanym. W rzeczywistości wcześniej wielokrotnie powtarzał, że jest bardzo poważny i chciał doprowadzić piękną kobietę do korony.

Джошуа Джексон с бывшей женой Szczegóły rozwodu

Niedawno sąd uznał, że małżeństwo Shafi'i West z jej mężem Ryanem Westem rozwiązało się. Związek ten trwał około 5 lat. Postępowanie rozwodowe zajęło trochę czasu i dlatego: para nie ma dzieci, a razem nabyta własność nie była tak bardzo. Ani mąż, ani żona nie podnieśli kwestii wypłaty zasiłku na dzieci, jednym słowem, rozpadli się w podobny sposób.

Они были счастливы вместе 10 лет

Zwróć uwagę, że związek z Shafi West stał się dla aktora prawdziwym "balsamem dla duszy". Jego 10-letnie rzeczywiste małżeństwo z aktorką Diane Kruger dosłownie rozpadło się na oczach zdumionych wielbicieli, po tym, jak Kruger został oskarżony o zdradę.

Aby być uczciwym, Joshua Jackson stał stoicko przez kilka miesięcy próbując wybaczyć swojej żonie za romans z Normanem Ridusem, co miało miejsce na planie taśmy "Niebo". Jednak nie mógł poradzić sobie ze zdradą i para rozpadła się.

У Дианы роман с Норманом Ридусом Czytaj także
  • Diana Kruger opowiedziała o filmie w swoim ojczystym języku w filmie "At the Limit"
  • Zdjęcie: Diana Kruger i Norman Ridus kupują kamienicę w Nowym Jorku
  • Przykład romansu: Diane Kruger i Norman Ridus nie ukrywali uczuć w konkursie Critics 'Choice Awards 2018

Najwyraźniej było to słuszne: Diana natychmiast zaczęła otwarcie spotykać się z Ridusem, a Joshua, jak widzimy, znalazł szczęście w ramionach Shafi'i.