51-letni aktor Keanu Reeves przez 2 lata umiejętnie ukrywał szczegóły swojego życia osobistego oczami dziennikarzy i paparazzi. Być może prasa nie mogła znaleźć luki w artykule, a może nie miał żadnych bliskich związków z płcią żeńską. A teraz magia jest zniszczona, aktor był widziany w objęciach z nieznajomą brunetką.

To prawda, że ​​pojawienie się "Lovelace" nie miało romantycznej daty. Keanu był ubrany jak tyłek. Widzowie są przyzwyczajeni do postrzegania Rivasa jako zadbanego mężczyzny z ekranów, ale tutaj jest zszokowany brudnymi ubraniami, rozczochranymi włosami i okropną brodą.

Czytaj także
  • To niezrównane Keanu, czyli 26 chwil, które sprawiły, że internet śmieje się z łez ...
  • Tych 18 gwiezdnych mężczyzn pieprzy zarówno długie, jak i krótkie włosy!
  • Oczywiste i niesamowite! Keanu Reeves jest widziany na randce z tajemniczym nieznajomym

Słynny aktor jest zapalonym kawalerem?

Słynny aktor jest zapalonym kawalerem, nigdy nie był żonaty, nie miał też dzieci. W 1999 roku w życiu Keanu doszło do tragedii. Spotkał się z aktorką filmową Jennifer Syme, a para spodziewała się narodzin małego cudu, ale dziewczynka urodziła się martwa. Po pewnym czasie były umiłowany Reeves zginął w wypadku samochodowym, a aktor stał się przygnębiony.

Potem krążyły pogłoski o związku miłości gwiazdy z Sandrą Balok, później z Anną Skidanovą, ale powieści nie trwały dalej.

Szokujące spojrzenie gwiazdy Hollywood

Wreszcie prasa ponownie miała okazję "plotkować". Aktor i jego nowa dziewczyna zostali zauważeni w restauracji Chateau Marmont, która znajduje się w West Hollywood. Okazało się, że nawet robi pikantne zdjęcie. Teraz fani są, delikatnie mówiąc, zszokowani tym, co zobaczyli. Okazuje się, że aktor jest gościem tej restauracji, i zapewne dlatego strażniczka tęskniła za gwiazdą nawet w tak nieudolnym gatunku. Para zjedli obiad i udali się w nieznane miejsce.

Wygląda na to, że Reeves nie jest szczególnie zaniepokojony swoim statusem, ponieważ fotografowie już go złapali, siedząc na ławce z kanapką w ręku lub w metrze z gazetą. To, co dzieje się z człowiekiem, jest nieznane.

Киану Ривз с Дженнифер Сайм Новая незнакомка привлекла внимание не только Ривза, но и папарацци Над задумчивым состоянием Ривза неоднократно и зло шутили журналисты
Никто не знает причин такого шокирующего вида известного актера.Шокирующий вид Киану пугает только его поклонников, но не возлюбленныхДвери в ресторан были открыты для актера, несмотря на его внешний вид