Z jakiegoś powodu wielu ludzi tendencję do myślenia, że ​​najtrudniejszym i najbardziej skuteczna dieta - to samo. W rzeczywistości zmniejszają się ciężkie diety metabolizm i spowolnić utratę wagi, co sprawia, że ​​trudno jest je nazwać najbardziej skutecznym. Prawidłowa odpowiedź leży w drugiej i wcale nie jest tajemnicą.

Najkrótsza i najskuteczniejsza dieta

Jakakolwiek dieta w wąskim tego słowa znaczeniu to system zasilania zaprojektowany na 1-2 tygodnie, a nawet kilka dni, którego wynikiem powinna być utrata wagi. Wszystkie te krótkoterminowe opcje mają jeden wspólny minus, który nie pozwala im być skutecznym: po ich zakończeniu osoba powraca do zwykłej diety i szybko odzyskuje utracone kilogramy.

Wszelkie, nawet najbardziej skuteczne i nieszkodliwe dieta często kończy się to waga odzyskać. Często zdarza się to, ponieważ dieta była niskokaloryczna, a organizm przebudowany, spowolnił metabolizm. Kiedy osoba powraca do normalnej diety, dostarcza się zbyt wiele energii, a ciało aktywnie przechowuje ją w postaci warstw tłuszczu na ciele.

Najbardziej skuteczna dieta na świecie

Aby uniknąć błędnego koła ze stałym ustawieniem i wyrzuceniem ciężaru pozwala na najłatwiejszy użytek i skuteczna dieta - prawidłowe odżywianie. Jeśli będziesz go trzymał przez cały czas, nie tylko znormalizujesz swoją wagę, ale zawsze możesz zachować ją we właściwym miejscu. Jest to jedyny sposób, aby nigdy nie stawiać czoła problemom z nadwagą.

Wiele osób uważa, że ​​dobre jedzenie jest nudne i świeże. W rzeczywistości może być bardzo różnorodny. Nie obejmuje wyłącznie słodyczy, tłustych i smażonych potraw, a także produktów mącznych. Zakaz ten dotyczy wyłącznie fazy odchudzania. Kiedy utrzymujesz wagę, możesz pozwolić sobie na 1-2 razy w tygodniu, by pozwolić sobie na coś z listy zakazów bez szkody dla postaci.

Dopóki osiągniesz pożądaną wagę, Twoja dieta powinna być:

  1. Śniadanie: porcja płatków zbożowych lub danie 2 jajek, herbata bez cukru.
  2. najtwardsza i najskuteczniejsza dieta
  3. Obiad: porcja zupy, kromka chleba zbożowego.
  4. Obiad: jogurt lub owoce.
  5. Kolacja: niskotłuszczowe mięso, drób, ryby i udekorowanie warzyw, zbóż lub makaronu z pszenicy durum.

Po osiągnięciu pożądanej wagi powinieneś jeść przez kolejne 2-3 tygodnie, aby to naprawić. Następnie można dodać trochę słodkiego na śniadanie, lunch lub zastąpić Jej ulubione jedzenie 1-2 razy w tygodniu. Jedząc, przyzwyczajasz się do zdrowej diety i reżimu dziennego, który pozwala z łatwością utrzymać pożądaną wagę.