Wiele dziewcząt przekuwa chleb z diety na odchudzanie, ale nie zawsze jest to konieczne. Dla miłośników bochenek pełnoziarnistego lub otrębów istnieje doskonała dieta. Po pierwsze, ten chleb jest pełen złożonych węglowodanów i szybko nasyca się, a po drugie, ciało aktywnie uwalnia hormon radości z niego, co zmniejsza apetyt i pragnienie słodyczy i tłustych. Przez tydzień na tej diecie możesz schudnąć o 2-3 kilogramy.

Dieta chleba - Jakiego chleba powinienem używać?

Całe ziarno, czarny, chleb żytni do odchudzania - który wybrać? Najskuteczniejszy pełnoziarnisty, który nie jest tak łatwy do znalezienia. Ten chleb ma szczególne cechy - wpływa na zdrowie całego przewodu żołądkowo-jelitowego i reguluje nastrój. Ponadto jeden kawałek ma tylko 35-45 kalorii.

Najważniejsze, że Twoja dieta nie powinna zawierać dokładnie ciast, białego chleba, ciastek. Ale chleb z otrębami do odchudzania jest bardzo dobry, a czasami może nawet zastąpić pełnoziarniste. Użyj różnych odmian w diecie, aby smak nie był nudny.

Chleb na odchudzanie: codzienna dieta

Aby ułatwić nawigację w dozwolonym zakresie, zalecamy czytanie przykładowego menu każdego dnia:

 1. Śniadanie : 2 kromki chleba pełnoziarnistego z cienką warstwą sera sojowego (tofu).
 2. Drugie śniadanie : 1 cienki kawałek chleba pełnoziarnistego, jabłko słodko-kwaśne.
 3. Obiad : 2 kromki chleba, zupa jarzynowa i 1/4 piersi z kurczaka.
 4. Przekąska : 1 kromka chleba z cienką warstwą awokado lub sera.
 5. Kolacja : 2 kromki chleba razowego, sałatka z pomidorów, kapusta i ogórki.

Pierś z kurczaka można zastąpić chudą rybą, zupę można przygotować z różnych warzyw, a sałatkę na obiad można czasami zastąpić porcją duszonej kapusty.

Plusy i minusy diety chlebowej

Taka nieskomplikowana dieta ma wiele pozytywnych aspektów, które czynią ją dość łatwą i łatwą, szczególnie jeśli porównamy ją z kompleksowymi systemami żywieniowymi:

  odchudzanie chleba
 • nie musisz rezygnować z węglowodanów, co oznacza, że ​​zawsze jesteś pełen energii;
 • Praktycznie nie ma potrzeby gotowania żywności;
 • nie ma potrzeby liczenia kalorii;
 • produkty są dość proste, niedrogie i niedrogie.

Diety chlebowej można śledzić nawet przez ponad tydzień, ale maksymalnie przez 10 dni. Ta dieta jest niezrównoważona i bardziej korzystne jest jednoczesne stosowanie witamin. Wady obejmują również fakt, że nie każdy może zasiąść na takiej diecie, ponieważ trudno jest znaleźć chleb pełnoziarnisty na rynku, nie każdy go kocha, a co najważniejsze, takie menu będzie znosić na drugi dzień.