Czy to nie dziwne, że liczba diet rośnie tak aktywnie każdego dnia? Czy nie oznacza to, że liczba osób, które straciły na wadze, nie wzrasta, a liczba osób, które chcą schudnąć, rośnie w siłę? Opowiemy Ci o innym nowym systemie żywienia dietetyka, Dr. Brusnikina. Kim ona jest i jaki jest proponowany panaceum na nadwaga - jest to bardzo trudne do zrozumienia, ale być może tajemnica siedmiu pieczęci, która jest menu nowej diety, jest naprawdę czymś skandalicznie skutecznym.

Autor

Na stronie internetowej twórcy diety Dr. Brusnikina napisano, że sama Brusnikina jest lekarzem dietetykiem, z trzydziestoletnim doświadczeniem, a jej system żywieniowy rozwijał się przez te wszystkie lata. Niestety, nazwy instytucji, w których ceniony dietetyk pracował nieźle, nie są, podobnie jak współrzędne i stacjonarna sala przyjęć.

Co nam obiecują?

Za swoje pieniądze dr Brusnikina obiecuje opracowanie indywidualnego systemu żywienia, który nie zależy od płci, wieku ani parametrów anatomicznych. Ponadto można kupić dietetyka książki.

Ponadto dr Brusnikina specjalizuje się w fitness. Masz możliwość zamówienia w Internecie unikalnego systemu ćwiczeń fizycznych, które poprawią proces odchudzania.

Zasada żywienia

Odżywianie według prostej metody Dr. Brusnikina: limit węglowodany do 100 gramów dziennie, jeść więcej naturalnych białek, aby podczas utraty wagi nie tracić masy mięśniowej, ograniczyć tłuszcze zwierzęce. Wszystko to, zgodnie z obietnicami lekarza, przyczyni się do utraty wagi o 15 kg w ciągu trzech tygodni.

I jeszcze jedno, jeśli pozostaniesz niezmieniony, otrzymasz gwarancję zwrotu pieniędzy. Bez względu na to, czy zostanie zalegalizowany, czy tylko "uczciwy pionier", dowiesz się, czy zamówisz to sam.

Recenzje

Należy przypuszczać, że ci, którzy naprawdę doświadczyli diety Dr Brusnikina na sobie, są tacy dieta dr Brusnikina są zadowoleni ze swoich nowych parametrów, że nie są w stanie stworzyć grzesznej sieci. Jest oczywiste, że wszystkie zachwalające recenzje diety, jeśli nie napisane w jednej ręce, to w ogólnym duchu reklamy - to 100%.

Czy potrzebujesz tego?

W oparciu o fakt, że sam lekarz publikuje informacje na temat swojej diety na swojej stronie internetowej, jasne jest, że mówimy o diecie niskowęglowodanowej o umiarkowanej zawartości tłuszczu i nacisku na białka. Łatwo jest podążać za systemem: "węglowodany - 100 g, białka tłuszczowe na lunch, białka na obiad" bez dietetyków, czas zacząć czytać etykiety i przynajmniej trochę, aby obliczyć zawartość kalorii spożywanych pokarmów.