Wielka popularność w wielu krajach cieszy się systemem opieki zdrowotnej "Beloyar" , który pozwala przywrócić Twoje zdrowie. Takie ćwiczenia opierają się na naturalnych ruchach, dzięki czemu każdy może je wykonywać. Znaczenie systemu Beloyar polega na tym, że zwykłe ruchy wpływają na centralny układ nerwowy i już wpływają na pracę narządów wewnętrznych.

Podstawowe zasady:

  • O przyjazności dla środowiska w systemie świadczy fakt, że ludzie opierają się na swoich wewnętrznych odczuciach.
  • nie potrzebujesz żadnej inwestycji;
  • pracować gdziekolwiek, w każdym wieku, na jakąkolwiek chorobę;
  • łatwo jest się uczyć na własną rękę, a następnie przekazać swoją wiedzę innej osobie;
  • doskonała profilaktyka przeciwko wielu chorobom;
  • może zajmować się kobietami w ciąży.

Etapy systemu Beloyar

System Beloyar oparty jest na stylu słowiańskim oraz współczesnych naukach psychiatrów: Vygodsky'ego, Sechenova, Bekhtereva i Lurii. Ich praca opiera się na teorii, że każda myśl wpływa na ruch i vice versa. System odzysku "Beloyar" łączy w sobie kompleksy ćwiczenie i trening psychologiczny, wszystko to można podzielić na 3 etapy.

Etap numer 1 - Statyka. Na tym etapie prowadzone są prace nad szkieletem, mięśniami, stawami i narządami wewnętrznymi. Istnieją już przykłady przywrócenia normalnego funkcjonowania narządów i pozbycia się takich chorób: alergii, cukrzycy, aparatu sercowo-naczyniowego, narządów płciowych, a także skoliozy i różnych złamań.

Etap numer 2 - Plastik. Na tym etapie będziesz rozwijać swoje tworzywo sztuczne i zaangażujesz się w trening, który pomoże ci osiągnąć wewnętrzną równowagę.

Etap numer 3 - Dynamika. Tutaj wszystkie ruchy przywodzą na myśl sztukę walki, która przejawia się w słowiańskiej gimnastyce "Beloyar". Ponadto na tym etapie organizowane są również szkolenia, które pomagają skonsolidować wynik.

Ćwiczenia Beloyar

Jeśli nie masz ochoty i czasu, aby przejść do specjalnego treningu, możesz uczyć się w domu, ponieważ istnieje ogromna ilość materiałów szkoleniowych. Teraz spójrzmy na ćwiczenia, które są używane w systemie Beloyar.

Ćwiczenie nr 1. Stań na czworakach i oprzyj się o swoje dłonie. Teraz Twoim zadaniem jest podniesienie miednicy w górę, tak aby między nogami i górną częścią ciała znajdował się kąt prosty. Staraj się nie zedrzeć pięt i dłoni z podłogi. W tej pozycji przytrzymaj, maksymalny czas.

system wellness beloyar

Ćwiczenie nr 2. Teraz musisz zdjąć obcasy z podłogi w tej samej pozycji i umieścić kolana tak, aby biodra były równoległe do twoich ramion. Również w tej pozycji poczekaj tak długo, jak możesz.

biały system ćwiczeń

Ćwiczenie nr 3. Musisz położyć się na brzuchu, rozciągnąć nogi i ramiona i maksymalnie rozciągnąć kręgosłup. W rezultacie otrzymujesz lekkie ugięcie swojego ciała. Przytrzymaj tę pozycję przez co najmniej 10 sekund. Sekret tego ćwiczenia - maksymalne napięcie mięśni pozwala zwiększyć czas trwania ćwiczenia.

Styl słowiański Beloyar

Ćwiczenie nr 4. Połóż się na plecach, znajdź nacisk na dolną część pleców. Twoim zadaniem jest ciągnąć biodra do klatki piersiowej i owijać je wokół ramion. W tej zgrupowanej pozie musisz toczyć tam iz powrotem tyle razy, ile możesz. Takie ćwiczenia "Beloyar" będą doskonałą metodą zapobiegania wielu chorobom kręgosłupa.

białe ćwiczenia chłopca

Ćwiczenie nr 5. Pozycja wyjściowa jest taka sama. Twoim zadaniem jest podnieść nogi tak, aby między nimi a ciałem znajdowało się 90 stopni, a następnie, nie podnosząc dolnej części pleców, pociągnij nogi w górę tak bardzo, jak to możliwe.

Gimnastyka słowiańska Beloyar

Takie ćwiczenia powinny być wykonywane zgodnie z własnymi siłami, czyli tak dużo jak możesz i robisz. Z biegiem czasu, kiedy będziesz łatwy, możesz wydłużyć czas treningu. System Beloyar ma kilka przeciwwskazań: jeśli masz zaostrzenie choroby, urazy, które mogą prowadzić do krwawienia, a także poważne zaburzenia psychiczne.