Nie jest tajemnicą, że na plaży każda dziewczyna chce wyglądać kusząco i atrakcyjnie. A co lepiej podkreślić najbardziej apetyczną krągłość, jeśli nie stroje kąpielowe ? Oczywiście, ktoś powie, że stroje kąpielowe z stringami wyglądają nieco wyzywająco, ale wciąż są to bardzo piękne dziewczyny z równomierną opalenizną. Jeśli identyfikujesz się jako taki, to stringi są dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Wybierając ten temat mody plażowej, powinieneś zrozumieć, że damskie stroje kąpielowe powinny podkreślać Twoje piękno, a nie kłócić się z nim. Dlatego tak ważny jest wybór takiego kostiumu kąpielowego: zbyt duży może otworzyć ukryte obszary ciała, a zbyt mały przesunie boki i pozostawi nieprzyjemne czerwone paski.

A reszta strojów kąpielowych, w których szorty-stringi - to prawdziwy zakres wyobraźni. Więc zyskujemy cierpliwość i wybieramy dokładnie to, co najbardziej nam odpowiada! Uważaj jednak na kolory - na przykład białe stringi mogą stać się półprzeźroczyste, gdy są mokre, a panaceum z tego jest idealnie gładką depilacją strefy bikini.

Stroje kąpielowe z stringami - co wybrać?

Oczywiście stroje kąpielowe z majtkami stringi mogą mieć dowolną formę - od szczerze erotycznej i uwodzicielskiej do prawie stricte purytańskiej. Ich wybór zależy przede wszystkim od twojej odwagi.

  1. Bikini stroje kąpielowe (stringi) - to świetna propozycja dla osób, które nie są w ogóle nieśmiałe. Nie, nie chodzi o idealne formy, ale o twoje postrzeganie. Jednak cellulit i nadmiar tłuszczu trudno nazwać najlepszymi przyjaciółmi bikini, ponieważ jest to rodzaj mini kostium kąpielowy z stringami. Reszta kostiumu może być dowolnie otwarta.
  2. Strój kąpielowy, w którym szorty są używane jako spód , można bezpiecznie nazwać skromnym kostiumem kąpielowym. Doskonale ukrywa problematyczne obszary dla wielu dziewcząt - regionu lędźwiowego - i nie wygląda tak szczerze jak bikini. Takie stroje kąpielowe z topem w formie krótkiego, górnego wyglądu korzystnie.
  3. Strój kąpielowy z stringami - jest to najbardziej odpowiednia opcja dla tych, którzy chcą uzyskać piękną opaleniznę w okolicy pośladka i nie chcą wyglądać zbyt wyzywająco. Kolejną zaletą jest to, że jednoczęściowy strój kąpielowy z majtkami stringi jest bardzo cienki, wizualnie zwiększając długość nóg.
  4. Stringi strój kąpielowy ze spódnicą - to dość wielofunkcyjny kostium kąpielowy. Spódnica przylega do szczerych obszarów podczas chodzenia, ale jeśli musisz, możesz ją podnieść (w niektórych przypadkach zdjąć) i opalać się z przyjemnością.
stroje kąpielowe 1stringi kąpielowe 2stroje kąpielowe 3
stroje kąpielowe 4Stringi kąpielowe 5Stringi kąpielowe 6
Stringi kąpielowe 7Stringi kąpielowe 8stroje kąpielowe 9