Moda na plażę jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Spośród szerokiej gamy marek stroje kąpielowe Sunflair zajmują szczególną pozycję na globalnym rynku. Firma Sunflair powstała w 1947 roku, wtedy to kostiumy kąpielowe pojawiły się po raz pierwszy w Niemczech, w których główną zasadą była i pozostaje do dziś jakość. Dziś ta niemiecka marka zajmuje około 20% całego rynku europejskiego. A tajemnica popularności nie została jeszcze rozwiązana.

Różnorodność strojów kąpielowych Sunflair

Strój kąpielowy Sunflair prezentowany jest w różnych modelach, od otwartych, otwartych, zamkniętych i konserwatywnych. Popularne i spełniające ducha czasów oraz wymagania współczesnych fashionistek są następujące:

  • osobny;
  • ze spódnicami;
  • połączone;
  • z szortami;
  • Tankini.

W zależności od tego, na co czeka dziewczyna ze swojego kostiumu kąpielowego: dobra, maksymalna opalenizna lub zdolność ukrywania drobnych niuansów, taki czy inny wybór staje się oczywisty.

Modne kostiumy kąpielowe Sunflair

Dla niemieckich strojów kąpielowych Sunflair charakteryzuje się dużą różnorodnością kolorów drukuje , wśród których używane są głębokie odcienie czerwieni i błękitu, są pięknie odzwierciedlone, zwłaszcza w ostatnich kolekcjach, dżinsowym motywie i naśladowanej wielowarstwowości, która wygląda szczególnie spektakularnie w połączone stroje kąpielowe które stały się prawdziwym trendem w bieżącym sezonie.

Stroje kąpielowe Sunflair z Niemiec charakteryzują się doskonałą jakością, wyrażoną w zagęszczonych filiżankach i wykończeniach, regulowanymi rzemieniami i miękką mikrofibrą. Na szczególną uwagę zasługuje szeroka gama marki, w tym modele od 36 do 56 rozmiarów. Starając się, aby każda dziewczyna była wyjątkowa, stroje kąpielowe Sunflair idealnie pasują do sylwetki i zapewniają uczucie komfortu, które daje taką samą pewność na plaży nad morzem iw basenie.

Stroje kąpielowe Sunflair 1Stroje kąpielowe Sunflair 2Stroje kąpielowe Sunflair 3
Stroje kąpielowe Sunflair 4Stroje kąpielowe Sunflair 5Stroje kąpielowe Sunflair 6
Stroje kąpielowe Sunflair 7Stroje kąpielowe Sunflair 8Stroje kąpielowe Sunflair 9