Lato to czas, kiedy chcesz wsiąknąć w słońce, zakopać stopy w piasku i posłuchać odgłosów fal. O tej porze roku specjalnie dobrany strój kąpielowy staje się szczególnie istotny. Właściwy styl zestawu kąpielowego może ukryć małe wady na sylwetce i uwydatnić indywidualny styl dziewczyny.

W tym roku ciekawy trend strojów kąpielowych powrócił od połowy XX wieku. W tamtych czasach popularne były plakaty przedstawiające półnagą kobietę w pewnym stylu. Modelami plakatów były często dziewczyny z pełnymi chorobami i wspaniałym popiersiem, symbolami seksu z minionej epoki. Modelki ubrane były w ciekawe stroje kąpielowe o wysokiej talii.

Czas minął i moda zgodnie z oczekiwaniami powróciła. Dziś stroje kąpielowe o wysokim stężeniu można oglądać w kolekcjach Mara Hoffman, Nicolita, Poko Pano i Suboo. Projektanci zwrócili na siebie uwagę publicznych strojów kąpielowych o wysokich majtkach i niskich wycięciach na nogi. Stanik ma kształt gorsetu lub banda i idealnie pasuje do koncepcji modelu.

Kto będzie pasował stroje kąpielowe z wysokimi kąpielami?

Ze względu na wysoką linię kąpielówek stroje kąpielowe ukrywają wady i podkreślają talię. Topienie małego brzucha, pełnienie funkcji bielizny korekcyjnej. Ponadto, poślizgnięcia majtek nie są wbijane w pośladki i nie toczą się pod szortami ani sukienką. Stroje kąpielowe z wysokim stanem są odpowiednie dla kobiet, które chcą ukryć małe problemy na figurze lub rozstępach, bliznach brzucha. Na dziewczętach z przyciętym sportowym strojem takie stroje kąpielowe będą wyglądać bardziej niż godne, a kobiece kształty ciała będą doskonale podkreślone.

W zależności od kształtu stanika strój ten może być noszony dla kobiet o różnych typach biustu. Bando będzie pasować do małego biustu, a gorset i klasyczny kantar będą pasowały do ​​dużej piersi, która wymaga niezawodnego mocowania. Aby opalenizna leżała płasko i nie pozostawiała śladów gorsetu, musisz użyć różnych sposobów wiązania kostiumu kąpielowego. Standardowy gorset z szelkami na ramiączkach można wiązać za każdym razem na różne sposoby, dzięki czemu stanowi odmianę.

Wybierając oddzielne stroje kąpielowe z wysokimi kąpielami, zwracaj uwagę na kolorystykę zestawu. Jeśli dążysz do ukrycia wad tej figury, unikaj dużych odbitek, poziomych pasków i jasnych kolorów, ponieważ wizualnie zniekształcają proporcje. Zatrzymaj się na ciemnych monofonicznych produktach lub na modelach ozdobionych małymi wzorami. Jeśli nie ma nic do ukrycia i narysowania, możesz spróbować odważnych, jasnych kostiumów kąpielowych ozdobionych modnymi kuflami, paisley, elementami srebrzystego koloru w tym sezonie.

Strój kąpielowy z wysokim stanem można łączyć z:

Wysokie stroje kąpielowe 1Wysokie stroje kąpielowe 2Wysokie stroje kąpielowe 3
Stroje kąpielowe z wysokim stopniem 4Wysokie stroje kąpielowe 5Stroje kąpielowe z wysokim stopniem 6
Stroje kąpielowe o wysokiej temperaturze topnienia 7Wysokie stroje kąpielowe 8Wysokie kostiumy kąpielowe 9