Węgierska firma Rebecca to ogromny wybór wysokiej jakości strojów plażowych na każdy gust. Ta marka oferuje szeroką gamę modnych strojów kąpielowych zarówno dla młodych dziewcząt, jak i dla starszych kobiet. Zwróć uwagę na strój kąpielowy, który marka Rebecca wprowadziła latem 2013 roku.

Stroje kąpielowe Rebecca na lato 2013

Wszystkie produkty wykonane są wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. W swoich modelach Rebecca wykorzystuje niezwykłe piękno biżuterii i kryształów Swarovsky'ego, co zapewnia ekskluzywność i luksus. Każda fashionistka może wybrać dla siebie model. Rebecca opiekowała się zarówno szczupłymi dziewczynami, jak i damami z ważnymi zaletami.

W tym roku wśród ubrań i dodatków oraz wśród strojów kąpielowych w szczycie popularności bestii drukuje - lampart, zebra. Niezwykle istotny kwiatowy wzór i geometryczne wzory na strojach kąpielowych. Stroje kąpielowe w jaskrawych kolorach - żółtym, różowym, pomarańczowym, zielonym, złotym - są uważane za modne.

W 2013 r. Marka Rebecca zadowoliła wszystkich modystów obfitością - od gładkich po Stroje kąpielowe Monokini , trikini i bikini. W przypadku niektórych modeli do zestawu dodano kapelusze lub pareo, co również jest dobre. Musisz tylko wybrać z tej dużej ilości luksusu na plaży.

Stroje kąpielowe Rebecca 2013 1Stroje kąpielowe Rebecca 2013 2Stroje kąpielowe Rebecca 2013 3
Stroje kąpielowe Rebecca 2013 4Stroje kąpielowe Rebecca 2013 5Stroje kąpielowe Rebecca 2013 6

W 2013 r. Rebecca zaopiekowała się równym płcią, niezależnie od wielkości ciała, oraz szczupłą i bujną. Dla dziewcząt o małych piersiach stroje kąpielowe z miseczkami push up. Ta forma zapewni Twojemu piersiom seksualność i atrakcyjność. Bikiniowe majteczki otwierają biodra i skupiają się na długich nogach, które z pewnością przyciągną wzrok mężczyzn na plaży. Wiele modeli strojów kąpielowych Rebecca zachwyci wspaniałe damy. Zwróć uwagę na zintegrowane modele. Takie stroje kąpielowe zawsze korygują figurę, ukrywają drobne skazy i podkreślają wszystkie zalety pięknych form. Głównym warunkiem sukcesu jest dobór dokładnego rozmiaru.

Rzeczywiste latem 2013 roku są dość szczere modele strojów kąpielowych Rebecca, w których podstawa jest uszyta z tiulu i ozdobiona bardziej gęstą tkaniną. Na szczycie popularności retro stroje kąpielowe . Takie opcje są zazwyczaj dość zamknięte, więc są idealne dla dziewcząt, które nie chcą się opalać. Ale odpowiedni strój kąpielowy podkreśli wszystkie Twoje wdzięki Wybierz stroje kąpielowe Rebecca zgodnie z własnymi upodobaniami, a będziesz królową sezonu plażowego.

Stroje kąpielowe Rebecca 2013 7Kostium kąpielowy rebecca 2013 8Stroje kąpielowe 2013
Stroje kąpielowe Rebecca 2013 10Bluzy kąpielowe 2013 11Stroje kąpielowe Rebecca 2013 12
Stroje kąpielowe dla dzieci 2013 13Stroje kąpielowe dla dzieci 2013 14Stroje kąpielowe dla dzieci 2013 15