Wśród dużej liczby diet, w razie potrzeby, każda osoba będzie mogła wybrać dla siebie bardziej odpowiednią opcję. Popularnością jest dieta pasiasta, która oznacza zmianę dni zwykłych i rozładowujących. Wyniki tej diety są widoczne w ciągu tygodnia.

Dieta w paski - ile możesz schudnąć?

Ta metoda odchudzania ma kilka odmian, a każda z nich daje własne wyniki. Najłatwiejszą opcją, preferowaną przez tych, którzy nie chcą poważnie ograniczać się do jedzenia, jest stosowanie znanych potraw. W takim przypadku możesz rzucić nie więcej niż kilka kilogramów. Jeśli pasiasty dieta kefirowa dla utraty wagi opiera się na prawidłowym odżywianiu, wtedy wyniki będą bardziej imponujące i możesz stracić 5 lub nawet więcej kilogramów. Wszystko zależy od początkowych wskaźników na skali.

Pasiasta dieta kefirowa

Istotą tej metody odchudzania jest przemienność "białych" dni, kiedy można pić tylko kefir (lepiej wybrać 1% napoju), i "normalny", kiedy można jeść inne produkty, które są przydatne do utraty wagi. Dozwolone na przemian nie przez cały dzień, tak popularna jest pasiasta dieta "2 do 2". Istnieje kilka zaleceń, które pomogą zwiększyć skuteczność diety:

 1. Ważne jest, aby całkowicie wykluczyć produkty szkodliwe dla postaci, to jest tłuste, słodkie, ciasta i tak dalej.
 2. Lepiej jest dawać pierwszeństwo produktom, które zostały poddane najmniejszej obróbce cieplnej. Gotowanie jest lepsze na parze, grillowane, pieczone lub duszone.
 3. Dieta pasiasta oznacza redukcję dziennych kalorii, więc nie powinno się otrzymywać więcej niż 1500 kcal dziennie.
 4. Daj pierwszeństwo żywienie frakcyjne to znaczy jedz w regularnych odstępach czasu.
 5. Zaleca się pić herbatę bez cukru i pić co najmniej 1,5 litra wody dziennie.
prążkowana dieta na kefirze

Pasiasta dieta na kefirze

Ta dieta może trwać nawet kilka tygodni, ale lepiej zacząć z siedmiodniową opcją. Konieczne jest rozpoczęcie od "białego" dnia, a dzienna ilość kefiru to 1,5 litra. Dieta w paski, której menu zostanie przedstawione poniżej, następnego dnia obejmuje przestrzeganie niskokalorycznej żywności. Dieta w "normalne" dni może wyglądać mniej więcej tak:

 • rano: 200 g kaszy gryczanej lub brązowego ryżu;
 • przekąska: 100 g niskotłuszczowego twarogu;
 • lunch: porcja zupy jarzynowej, 200 g ugotowanego fileta i sałatka jarzynowa ;
 • przekąska: kilka bochenków i świeże;
 • Kolacja: 200 g filetów rybnych i warzyw gotowanych na parze.

Pasiasta dieta gryki

Jedną z odmian pasiastej diety jest wariant obejmujący wykorzystanie gryki. Zasada "białych" dni i spożycie niskotłuszczowego kefiru jest zachowana, ale w pozostałe dni należy jeść owsiankę, której nie należy gotować, ale parzyć, aby zachować maksymalną ilość użytecznych substancji. W rezultacie dieta pasiasta będzie oznaczać przemianę białek i węglowodanów, co według licznych recenzji jest skuteczne. Ważne jest, aby wiedzieć, jak parować ziarno gryki tak, aby było jadalne i użyteczne:

 1. Weź 1 łyżkę. kasza, którą należy posortować, a następnie dokładnie umyć pod bieżącą wodą. Wlać do słoika lub butelki termosu.
 2. Kasze zalać 2 łyżki. zagotować wodę i natychmiast zamknąć pokrywę, aby ciecz nie zaczęła się ochładzać. Jeśli używasz puszki, zaleca się owinąć ją ręcznikiem.
 3. Ostatni punkt w instrukcji, jak parować grykę na odchudzanie, wskazuje, że należy ją zostawić na noc, aby przygotować się do jedzenia owsianki.
pasiasta dieta

Pasiasta dieta kefirowa - wyniki

Według licznych recenzji, wyniki zgodne z prezentowanymi metodami odchudzania można zobaczyć za kilka dni. O tym, że dieta paski, powiedz zdjęcie przed i po jego użyciu. Istnieje zarówno transformacja zewnętrzna, jak i wewnętrzna, ponieważ układ trawienny i inne narządy w ciele zaczynają lepiej funkcjonować.

pasiasta dieta grykifotografia w paski zdjęcie przed i po