Teraz, kiedy kobiety rozumieją, że nie ma granic doskonałości, trening siłowy dla kobiet staje się coraz bardziej popularny. Pozwalają być nie tylko szczupłe, ale również napięte, o pięknym elastycznym ciele, godnym podziwu.

Trening siłowy: pozbądź się złudzeń!

Program treningu siłowego dla kobiet wydaje się niebezpieczny dla wielu dziewczynek, ponieważ wszyscy są pewni, że bardzo łatwo jest przechylić się do poziomu Schwarzeneggera. Jednak, aby zdobyć mięśnie, trzeba nie robić kilka godzin w tygodniu, ale o wiele więcej, a także brać suplementy i jeść w specjalny sposób. Trening siłowy dla początkujących po prostu przyniesie ciału Twój ton, nic więcej.

Jeśli nadal się boisz, pamiętaj, aby rozciągnąć po treningu siłowym - pomaga to zapobiec wzrostowi mięśni.

Aby lekcja była przyjemniejsza, wybierz muzykę do treningu siłowego - perfekcyjne kompilacje muzyki do kształtowania i dowolną nowoczesną szybką muzykę do gustu, która zmotywuje Cię do osiągnięcia celu i odwróci od zmęczenia.

Więc nie bój się i nie rób swojego ciała. Możesz nawet prowadzić trening siłowy w domu, używając prostych urządzeń do obciążania. Nie zapomnij o rozgrzewce przed treningiem siłowym - pomoże ci to nie tylko przygotować ciało do obciążenia, ale także uniknąć obrażeń.

Świetnym efektem dla poprawy ciała jest połączenie treningu cardio i siły. Jeśli skaczesz z liną na początku klasy, biegasz na stepie lub kilka razy po schodach przy wejściu, to nie tylko rozgrzeje twoje mięśnie, ale także pomoże pozbyć się nadmiaru tłuszczu i spalić więcej kalorii do treningu.

Moc do treningu siłowego

Program treningu siłowego ma zwykle na celu dodanie masy mięśniowej, która zmieni twoje miękkie ciało w luksusowe, mocne ciało. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie właściwej diety.

Na godzinę przed treningiem lepiej nie jeść nic, aby nie zakłócać ciężaru żołądka. A trening siłowy pozbyć się złudzeń po treningu nie musisz rezygnować z jedzenia, musisz natychmiast chwycić coś za pomocą białka (na przykład gotowanej piersi z kurczaka) i węglowodanów (na przykład zjeść kilka bananów). Lepiej, aby wybrany przez ciebie produkt zawierał minimum tłuszczu, ale maksymalnie białka i węglowodanów - są one potrzebne do regeneracji mięśni.

Jeśli używasz treningu siłowego do odchudzania, to do najbardziej aktywnego spalania tłuszczów przed treningiem, dobrze jest wypić filiżankę kawy bez dodatków, a potem - wziąć tylko pokarmy białkowe, ponieważ węglowodany zapobiegną spalaniu tłuszczu.