Święta Bożego Narodzenia są różne dla wszystkich, ale gwiazdy Hollywood często decydują się spędzić je na plaży. W tym roku gwiazdy nie naruszyły tradycji i poszły z rodzinami, by cieszyć się słońcem, oceanem i piaszczystymi plażami.

Eva Longoria obchodziła święta Bożego Narodzenia na Hawajach

41-letnia aktorka Longoria postanowiła nie tylko spędzić wakacje nad oceanem, ale także świętować Boże Narodzenie pod słońcem. Opowiedziała o tym fanom, publikując kilka zdjęć z świąteczną jodłą.

Рождественская елка на пляже - отличный вариант

Jednak fani nie byli tak zainteresowani choinką jak sama Eva, ponieważ oprócz tego zdjęcia na jej stronie na Instagramie były inne, na których aktorka pokazała swoją postać w strojach kąpielowych. Dla reszty wybrała produkty marki Triangl o wartości 89 USD każda. Integralnym dodatkiem świątecznym byli "lotnicy", których autorem była Victoria Beckham.

Na zdjęciu, wyreżyserowanym przez Evę w Internecie, fani natychmiast zareagowali bardzo pozytywnymi recenzjami, nazywając 41-letnią aktorkę "oszałamiającą", "szykowną" i "bardzo piękną".

Ева Лонгория продемонстрировала идеальную фигуру

Eva Longoria zademonstrowała idealną figurę.

Ева очень любит пляж и океанВнешний вид Евы понравился многим

Nicole Kidman odpoczywała w Sydney

Kolejna hollywoodzka piękność, Nicole Kidman, zaraz po świętach Bożego Narodzenia, paparazzi zostali sfotografowani na Palm Beach w Sydney. 49-letnia aktorka spędziła na wybrzeżu oceanu w towarzystwie swojego męża, Keitha Urban'a i jej siostry. Nie było nic szczególnego w ich czasach: celebryci kąpali się, kąpali się i rozmawiali ładnie. Jednak postać Nicole Kidman wywołała wiele entuzjazmu wśród fanów. W końcu nawet przez koszulkę z długimi rękawami było oczywiste, że "dodatkowa waga" to słowo, które trudno jest zastosować do aktorki.

Николь Кидман проводит время в Сиднее

Nicole Kidman spędza czas w Sydney

Pomimo faktu, że Nicole obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, często bywa w Australii. W ostatnim wywiadzie Kidman opowiedział, jak obchodzi Święta Bożego Narodzenia:

"Jestem bardzo blisko z moją siostrą, więc spędzamy wspólnie każde święta. Najpierw idziemy do niej na lunch, a potem wszyscy razem świętujemy Wigilię. Lubimy oglądać dzieci, które rozpakowują prezenty i cieszą się wspaniałymi wakacjami. "
Николь продемонстрировала идеальную фигуру

Nicole wykazała doskonałą figurę

Николь с мужем часто навещают сестру актрисыНиколь Кидман с сестрой

Nicole Kidman z siostrą

Кит Урбан

Keith Urban

Трио довольно часто появляется на пляжеСупруги весело проводят времяРождество и послепраздничные дни Николь с Китом провели в обществе сестры актрис Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Bez rozwodu: Nicole Kidman i Keith Urban wzięli udział w rozdaniu nagród ACM
  • Ciężarna Eva Longoria pokazuje duży brzuch na zdjęciu w bikini

Sofia Vergara cieszy tropikalne wakacje

Najlepiej płatna aktorka telewizyjna, 44-letnia Sophia Vergara, również cieszy się morską bryzą. Prawdą jest ujawnienie sekretu, gdzie teraz pławi się w słońcu, Sophia nie chciała, ale każdego dnia aktorka podoba się zdjęciom w strojach kąpielowych. Pierwszy był monokini w biało-zielonej tonacji z marszczeniami na ramionach i majtkach z wysokim stanem, drugi był aksamitnym strojem kąpielowym w kolorze czarnym, a trzeci był pasiastym produktem w czarno-białych odcieniach. Jak się później okazało, Sophia nie odpoczywa sama, ale w towarzystwie swojego męża Joego, dwóch synów i krewnych.

Po pojawieniu się zdjęć na Instagramie internauci byli zachwyceni kwitnącym wyglądem aktorki, pisząc wiele pochlebnych komentarzy na temat jej wyglądu.

София Вергара в бело-зеленом монокини

Sofia Vergara w biało-zielonym monokini

Черный купальник идеально подчеркнул фигуру СофииСофия наслаждается отдыхом

Sophia cieszy się resztą

Отдыхает София со своем мужем Джо и сыновьями

Sophia odpoczywa z mężem Joe i synami.

Маноло, сын Вергары, сфотографировался на фоне материВот так семья проводит время

Tak rodzina spędza czas