wózek sanki dla bliźniakówWózek - Jedna z najważniejszych akwizycji dla młodej matki, na którą należy zwrócić szczególną uwagę. Szczególnie trudno jest wybrać odpowiedni dodatek w przypadku posiadania dwóch dzieci naraz.

Zimą transport dzieci staje się jeszcze trudniejszy, dlatego wielu rodziców preferuje sanie dla bliźniaków. z chowanymi kołami, które nie tylko łatwo i szybko przesuwają się po śniegu, ale również poruszają się pewnie po asfalcie.

Rodzaje dziecięcych sań dla bliźniaków

Sanki dziecięce dla bliźniaków i bliźniaków składają się z trzech rodzajów:

  1. Najłatwiejszą i najwygodniejszą formą są sanie dla pociągu bliźniaczego, w którym dzieci siedzą jedna za drugą. Najczęściej są bardzo lekkie i zwrotne. Ponadto większość modeli jest wykonana w taki sposób, że w razie potrzeby można usunąć określone części i nosić tylko jedno dziecko.
  2. Najbardziej popularnym typem są sanki dla bliźniaków, siedzenia, w których znajdują się naprzeciwko siebie. W tym przypadku nogi obu dzieci są umieszczone na tym samym stojaku. Takie modele są tańsze niż ich odpowiedniki, a ponadto są bardzo łatwe do znalezienia w sprzedaży. Tymczasem ta opcja wystarcza na chwilę. W większości przypadków dzieci powyżej półtora roku życia w takich saniach są już za ciasne, a kolana jednego z nich opierają się o stopy brata lub siostry.
  3. Nie mniej popularne są sanki, w których siedzenia są ustawione obok siebie. Dzieci w takim transporcie są wystarczająco wygodne, jednak takie sanki mają bardzo dużą szerokość, zajmują zbyt dużo miejsca w mieszkaniu, a ponadto nie pasują do zwykłej windy pasażerskiej. Tymczasem mamy i tatusiowie najczęściej wybierają ten model, jeśli zamierzają używać sań nie tylko do rozrywki, ale także do poruszania się po mieście w zimie.

W każdym razie, jeśli potrzebujesz bliźniaczych sań, które zamierzasz wykorzystać jako wózek, wybierz modele z ciepłymi futerkami i długim stabilnym uchwytem. Oczywiście wszyscy rodzice mogą wybrać opcję, która im się bardziej podoba. Mimo to staraj się uwzględniać cechy każdego modelu, aby wkrótce nie zawieść się w zakupie.

wózek sań dla bliźniaków 1wózek dla bliźniaków 2wózek sań dla bliźniaków 3
wózek dla bliźniaków 4wózek dla bliźniaków 5wózek dla bliźniaków 6