Zima to najciekawszy czas gry zimowe i zabawa dla dzieci. Im więcej śniegu, tym bardziej ekscytujący będzie spacer. Jeśli w twoim regionie zimy są śnieżne, to dla nich jest to konieczne wybierz i kup sanki - Niemożliwe jest, aby dziecko ślizgało się po śniegu, ale także wygodnie i praktycznie dla rodziców. Ta opcja nadaje się nie tylko do chodzenia, ale także, by tak rzec, do przewożenia dziecka do ogrodu lub kliniki.

Ale co z tymi, którzy mają dziecko, to nie jedno, ale na przykład bliźniaki, bliźniaki, pogoda czy tylko dzieci z niewielką różnicą wieku? Oczywiście, możesz kupić dwa sanki, ale wtedy wyjście na ulicę będzie całym biznesem. Jest mało prawdopodobne, że jedna mumia będzie w stanie sobie z tym poradzić: spróbuj zabrać dwóch karapusovów ubranych w kombinezony na ich delikatne ramiona, aw dodatkach do nich jeszcze dwa urządzenia do jazdy na łyżwach. Tak, nie jest tak łatwo przewozić dwa sanki w tym samym czasie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że waga dzieci w różnym wieku może się znacznie różnić i bardzo trudno jest zapewnić równomierne działanie sań. Przynajmniej musisz zabrać kogoś ze sobą na ulicę. Jeśli nie jest to możliwe, musisz poszukać innych opcji.

I oni są! Doskonałe wyjście z tak trudnej sytuacji dla rodziny z dwojgiem małych dzieci - sanki dla bliźniaków. W ostatnich latach ich przejęcie przestało być nierozwiązywalnym problemem, a teraz sanki dla dwojga dzieci można kupić w prawie każdym dużym domu towarowym lub sklepie internetowym.

Rodzaje sanek dla bliźniaków

Zastanawiając się nad ich zakupem, rodzice mogą stanąć przed poważnym problemem wyboru, ponieważ modele sań dziecięcych dla bliźniaków są bardzo różnorodne. Różnią się one materiałami, z których są wykonane, pozycją dzieci na nich, projektem i, oczywiście, ceną. Aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru, rozważ główne opcje sanki dla dwóch osób.

  1. Sanie, na których dzieci siedzą naprzeciw siebie. Stanowią one zmodyfikowaną wersję zwykłych sań, w których dwa siedzenia znajdują się naprzeciw siebie. Zaletą tego modelu jest to, że dzieci nie będą się nudzić, będą mogły komunikować się podczas jazdy na nartach. Wadą jest to, że siedzenia są nieco mniejsze niż na zwykłych, pojedynczych sankach, a krok jest tylko jeden. Dlatego nie będzie łatwo dorosłym dzieciom zmieścić się w takich saniach.
  2. Sanki dla bliźniąt, zlokalizowane "pociąg" - najbardziej praktyczna i wygodna opcja. W nich oba dzieci znajdują się twarzą w kierunku ruchu, a ich wygodna konstrukcja umożliwia ustawienie nóg tak, aby nie przylegały do ​​podłoża. Jeden minus - pomiędzy dorosłymi dziećmi nieuchronnie dojdzie do sporu - kto będzie siedział z przodu, a kto jest z tyłu, więc trzeba zachować kolejność.
  3. Kolejna opcja sled-train - skutery śnieżne. Są odpowiednie dla dzieci od 3 lat, ponieważ są wyposażone w kierownicę i wymagają kontroli. Możesz kupić specjalny, podwójny skuter śnieżny i możesz wziąć prosty, ale z wydłużonym siedzeniem, które z łatwością zmieści dwoje dzieci. Oprócz oczywistego minusu - debaty o tym, kto zasiądzie za kierownicą, te sanki mają jeszcze jedną - dość wysoką sanie do pociągów bliźniaczych cena
  4. Sanki, na których dzieci siedzą obok siebie. Niewątpliwą zaletą takiego modelu jest to, że każde dziecko będzie miało pełne miejsce - wystarczająco duże i obowiązkowo. Wadą jest to, że o wiele trudniej jest zarządzać taką konstrukcją. I to miejsce, aby jeździć na takich saniach, potrzebujesz dużo.

Dodatkowa wygoda zapewni wysoki uchwyt rodzicielski. Ściąganie i zapinanie sprawi, że ich prosty transport zimowy będzie prawdziwym wózkiem dla bliźniaków. Ponadto znacznie ułatwi to zarządzanie saniami i zapewni im zwrotność.