konkursy na Halloween dla dzieci Obchody Halloween mogą być bardzo zabawne, ciekawe i ekscytujące, jeśli są odpowiednio zorganizowane i starannie przemyślane scenariusz imprezy. Tak więc, zarówno dzieci, jak i dorośli, lubią brać udział w różnych konkursach, w wyznaczonym czasie na spotkanie Dnia Wszystkich Świętych.

Takie zawody są szczególnie potrzebne, gdy na uroczystości gromadzi się wielu chłopców i dziewcząt w różnym wieku. W tym artykule oferujemy Państwu kilka uwag ciekawe gry i konkursy dla Halloween dla dzieci, dzięki któremu przez długi czas możesz zabrać grupę facetów i dostarczyć im wiele pozytywnych emocji.

Dziecięce konkursy halloweenowe

Z reguły dorośli i młodzież biorą czynny udział w obchodach Dnia Wszystkich Świętych. Ostatnio szczególnie interesujące będzie konkurowanie ze sobą i organizowanie ekscytujących zawodów. Dla dzieci w wieku poniżej 10-12 lat, takie konkursy Halloween, jak:

 1. "Przerażająca twarz". Zadanie każdego uczestnika tego konkursu jest niezwykle proste: konieczne jest stworzenie najbardziej dzikiego i strasznego grymasu, do którego jest on zdolny. Po tym jak wszyscy faceci demonstrują wynik swoich starań, prezenter musi wybrać zwycięzcę i dać mu nagrodę - małe lustro.
 2. Długi ogon. Na pasie każdy uczestnik jest związany długim sznurkiem, aby jego koniec wisiał na wysokości kolan. Na końcu tego wątku jest załączony ołówek. Zadaniem każdego gracza jest wrzucenie jego "ogona" do butelki, stojąc z tyłu na podłodze bez rąk. Zwycięzcą jest ten, któremu udało się poradzić sobie z zadaniem przed wszystkim.
 3. "Piloci Pioneera". W tej grze czapki pionierskie są wykonane z papieru zgodnie z liczbą uczestników. Jeden z graczy - "kapuś" - zawiązuje oczy lub zabiera go z pokoju. Surowe jajko wkłada się do statywu i chowa pod którąkolwiek z czapek. Następnie oczy "kapusia" zostają usunięte i zaproszone do bandażowania jednego z uczestników na głowie. Jeśli pod czapką nie ma nic, ten gracz zajmuje miejsce "znicza", a gra trwa.
 4. Mumia. Wszyscy uczestnicy są podzieleni na pary, z których każda otrzymuje rolkę papieru toaletowego. Jeden z graczy w parach musi zrobić mumię ze swojego przyjaciela, owijając ją szczelnie papierem toaletowym. Ci faceci, którym udało się sprostać szybciej niż inni, wygrywają.
 5. "Przejdź przez bagno." Każdy uczestnik tego konkursu otrzymuje 2 arkusze papieru formatu A4. Jego zadaniem jest dotrzeć do określonego miejsca, przesuwając kartki papieru, ale nie wchodząc na podłogę. Jeśli gracz potknie się, zostaje wciągnięty w bagno i zostaje wyeliminowany z zawodów. Zwycięzcą jest ten, który poradził sobie z zadaniem przed innymi.
 6. "Strach na wróble". Każdy zawodnik otrzymuje balon i filcowe pióro. Przez pewien czas wszyscy gracze muszą narysować strach na wróble na swojej piłce. Konkurs wygrywa autor najstraszliwszej piłki.
 7. "Ukąszenie Snake'a." Jabłka według liczby uczestników konkursu są zawieszone na nitkach, tak aby znajdowały się na wysokości głowy. Wszyscy gracze trzymają ręce za plecami i starają się odgryźć jak najwięcej jabłek. Zwycięzcą jest ten, który zjadł większość owoców.
 8. "Uwaga, potworze!" Ten konkurs jest bardziej odpowiedni dla małych dzieci, ale starsi chłopcy chętnie biorą w nim udział. Prezenter zawiera muzykę zadornuyu, a wszystkie dzieci zaczynają tańczyć. W pewnym momencie mówi: "Strzeż się, potworze!", Po czym wszystko musi zostać zamrożone i nie ruszać się. Jeśli któryś z chłopaków przeniósł się, jest już poza grą. Trwa to do momentu wybrania zwycięzcy.
 9. "No i gówno!" Wyjąć puste pudełko spod butów i zrobić w nim dziurę, podobną wielkością do dłoni dziecka. Wewnątrz miejsce zimne spaghetti, galaretka, oliwki i inne produkty. Zadaniem każdego dziecka jest włożenie ręki do dziury i odczucie tego, co jest w środku.

Z kolei dla dzieci w wieku przedszkolnym odpowiednie są następujące konkursy:

 1. "Złe duchy". Zawody można organizować tylko wtedy, gdy w uroczystości bierze udział co najmniej 10 dzieci. Aby to zrobić, wszyscy chłopcy muszą być podzieleni na 2 drużyny i podzieleni na różne pokoje. Potem dzieci z jednej grupy kolejno nabierają białego prześcieradła i zaczynają przedstawiać złego ducha przed resztą chłopaków. Zadaniem graczy jest odgadnięcie, kto jest przed nimi.
 2. "Ciemna moc". W tej konkurencji musisz wyciąć kilka dużych kręgów z pianki i zrobić 30 otworów w każdym z nich. W tych otworach powinny znajdować się świece. Podobny blankiet musi być wykonany dla każdego dziecka. Na znak prezentera, wszystkie dzieci zaczynają mocno uderzać, aby zgasić wszystkie światła. Zwycięzcą jest ten, któremu udało się poradzić sobie szybciej niż inni.
 3. "Głos w ciemności." Jeden z uczestników zostaje wyniesiony z pokoju, a z kolei światło jest wyłączone. Następnie kierowca wraca, a inni gracze zaczynają go przerażać na różne sposoby. W pewnym momencie jeden z chłopaków podchodzi do głośnika i szepcze mu cicho do ucha, "Halloween!". Zadaniem gracza jest ustalenie, kto dokładnie szepnął mu do ucha. Jeśli się nie uda, gra będzie kontynuowana. Jeśli mógł poprawnie odgadnąć uczestnika, chłopaki zmieniają miejsce.