Gry na Halloween dla dzieci Wszyscy lubimy się bawić, a dzieci jeszcze bardziej. Jednym z powodów do dobrej zabawy może być święto złego ducha Halloween, obchodzone w nocy 31 października. Z każdym rokiem coraz więcej osób jest przywiązanych do zachodniej subkultury i nie ma w tym nic złego, jeśli nie zapominają o swoim pochodzeniu.

Aby się dobrze bawić, dla dzieci na Halloween w scenariuszu znajduje się wiele gier, konkursy,zagadki i zadania. Spędzając aktywny czas w świątecznej atmosferze, dzieci otrzymują wiele wrażeń, rozwijając swoje horyzonty.

Gry dla dzieci na Halloween mogą być prowadzone w języku angielskim, jeśli wakacje odbywają się w ramach nauki języków obcych w otwartej lekcji. Jest to bardzo popularna praktyka w wielu szkołach z dogłębną nauką języka obcego. W rzeczywistości oprócz czasu zabawy dzieci doskonalą swoje umiejętności i poznają historię wakacji.

Gry-konkursy dla dzieci w domu na Halloween

Gromadzenie dzieci pod ich dachem na Halloween nie jest łatwym zadaniem. W rzeczywistości należy zadbać o uroczysty poczęstunek, odpowiadający strasznym warunkom i wesołym zabawom. Muszą być przycięte z wiekiem, aby było zabawne, duże i małe.

«Torba z przerażeniem»

Ta tradycyjna gra, która pojawiła się u nas wraz z obchodami Halloween. To zajmie każdą nieprzezroczystą torbę, ale lepiej, jeśli będzie to płótno. Składa się z różnych przedmiotów, można je podzielić na dwie grupy dla różnych wersji gry. W pierwszym przypadku można włożyć do niego proste mandarynki, chusteczki do nosa, tubules z zakraplacza, włosy ze starej lalki Barbie. Gracze na zmianę wkładają rękę do torby i znajdują jedną rzecz, opowiadają swoją straszną historię, a na koniec wyciągają ją i pokazują publicznie.

W drugim wariancie rzeczy naprawdę powinny być nieprzyjemne w dotyku, aby gracze nie odgadywali, co to jest. Z ręką w ręce opisują to, co znaleźli, a następnie sprawdzają ich domysły.

«Przysmaki i smakołyki»

Wśród gier dla dzieci na imprezie Halloween ta gra jest tradycyjna. Konieczne będzie przygotowanie trzech stosów kart dla wszystkich uczestników - z życzeniami, z przewidywaniami i nagrodami. Uczestnicy na zmianę wyciągają kartę, która zawiera nazwę słodkiej nagrody (słodycze, czekoladki, ciasteczka).

Jeśli gracz zgodzi się na to, aby wykonać to trudne zadanie (krzyk z balkonu jak kogut lub stanąć na moście), wówczas może wybrać swoje zadanie. Po jego wdrożeniu zawodnik otrzymuje kartę z indywidualną prognozą (oczekujesz sukcesu w szkole lub znajdziesz dużo pieniędzy).

"Złap oko"

W dowcipach sklepowych można kupić piłki, poprygunchiki w formie oka. To będzie dobry zakup, ponieważ w święto Halloween mogą być używane do gry. Jeśli nie ma takiego oka, można malować piłki do gry w tenisa. Uczestnicy imprezy podzieleni są na dwie drużyny, z których każda otrzymuje pusty dynia i oczy dyni. Gracze z kolei powinni rzucać oczy na "głowę" z niewielkiej odległości. Najdokładniejsza drużyna wygrywa.

Szczegółowe rozrywki na Halloween mogą pochodzić z ogromnej różnorodności. Tylko ty musisz rozpocząć działalność nie w przeddzień uroczystości, ale z wyprzedzeniem - przez 2-3 tygodnie, aby mieć wystarczająco dużo czasu na staranne przygotowanie.