Rozjarzony konstruktor Obecnie w sklepach dziecięcych prezentuje ogromną różnorodność zabawek. To wszelkiego rodzaju zestawy kreatywności, pojazdów, narzędzi edukacyjnych, lalek i akcesoriów dla nich. Czasami trudno jest określić wybór prezentu dla dziecka pośród tej obfitości. Jedną z opcji, która zadowoli małe fidget, zawsze będzie projektant. Gry z nim nie tylko pozwalają się dobrze bawić, ale także rozwijają wytrwałość, umiejętności motorycznefantasy a także myślenie. Takie zabawki również są różne. Możesz zwrócić uwagę na świecącego projektanta. Ta nowoczesna zabawka będzie cieszyć się oryginalnością i dziećmi oraz ich rodzicami.

Co to jest świecący projektant dziecięcy

Wszystkie zestawy obejmują zwykłe elementy budowlane, a także części z diodami LED. Ponadto zestaw musi zawierać źródło, z którego pochodzi moc. On z kolei działa z baterii lub z sieci. Rodzaj jakiego będzie źródłem zależy od rodzaju zestawu. To dzięki temu jest blask. Zabawka może pracować w trybie migania. Wszystkie zestawy mogą się różnić w zależności od następujących zasad:

  • całkowita liczba elementów, a także ich typ, czyli liczba elementów świetlnych i zwykłych;
  • zakres kolorów części, które mogą być wykonane z przezroczystego lub kolorowego plastiku;
  • rodzaj źródła zasilania.

Warto zauważyć, że ta zabawka, zmontowana, może być również wykorzystana jako lampka nocna w pokoju dziecinnym. Świecący projektant odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Interesujące będzie zbieranie go zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i starszych dzieci. Tylko nie zaleca się dawania zabawki dzieciom, które nie ukończyły 5 lat.

Zalety świecących projektantów dla dzieci

Ta zabawka została zaprojektowana w najnowszej technologii. Ma wiele cech, które czynią ją atrakcyjną przy wyborze prezentu dla dziecka:

  • przyjazność dla środowiska, nieszkodliwość;
  • To całkiem nowa zabawka, która niedawno pojawiła się na rynku, ponieważ wiele dzieci jeszcze jej nie zna, więc zachwyci każde dziecko;
  • części są kompatybilne z Lego, a to znacznie rozszerza możliwości pomysłów i wyobraźni;
  • porażenia prądem elektrycznym są wykluczone, nawet jeśli dziecko wylizuje tę część za pomocą diody LED.

Wiele zestawów konstruktorów reaguje na blask dźwięków, co jest szczególnie popularne wśród facetów. Jednak rodzice powinni pamiętać, że jeśli ich dzieci mają jakiekolwiek problemy ze zdrowiem centralnego układu nerwowego, nie zaleca się używania trybu migotania podczas gry. Należy również pamiętać, że w kontakcie z wodą elementy świecące mogą przestać działać. Dlatego niedopuszczalne jest ich zwilżanie.

W ofercie znajdują się głównie modele samochodów, samolotów, robotów, czołgów, które na pierwszy rzut oka wydają się świecącym projektantem zabawką tylko dla chłopców. Ale w rzeczywistości jest to uniwersalna zabawka. Ze względu na swoją oryginalność można ją kupić dla dziewczynki. Małe księżniczki szczególnie cieszą się światłem i umiejętnością tworzenia własnego światła nocnego, które oświetli pomieszczenie w ciemności. Z detali możesz zrobić każde zwierzę lub dom, który jest idealny dla lalki. Pytanie, gdzie kupić świecącego projektanta, nie powinno sprawiać trudności. Zabawka prezentowana jest w wielu sklepach internetowych. Również ci, którzy decydują się na zakup zestawu, są z pewnością zainteresowani tym, ile kosztuje świecący projektant. Ceny różnią się w zależności od konfiguracji. Im więcej części, tym więcej możliwości montażu, co oznacza wyższy koszt.

świecący konstruktor 1Rozjarzony konstruktor 2Rozjarzony konstruktor 3
Rozjarzony konstruktor 4świecący konstruktor 5świecący konstruktor 6