Każda kobieta jest atrakcyjna zawsze i wszędzie. Nie wyjątek i czas na spanie. Minęły nudne i smutne noce i piżamy. Teraz możesz znaleźć oryginalne i piękne zestawy nocne dla pełnych dziewczyn ze spodenkami na każdy gust i nastrój.

Jakie są zestawy do spania?

Jakość snu zależy nie tylko od ilości czasu spędzonego w królestwie Morfeusza, ale także od ubrań, w których odpoczywasz. Graj rolę i styl oraz materiał.

Naturalne tkaniny zawsze były i pozostają ulubionymi. Są miękkie w dotyku, nie wywołują reakcji alergicznych, pozwalają skórze oddychać. Wiele osób ma skojarzenie, że bawełniana bielizna nocna wygląda na zbyt prostą. W rzeczywistości można wybrać zestaw T-shirtów i szortów dla kobiet o szerokiej gamie kolorów, z nadrukami, kokardkami i koronkowymi wstawkami. Obecność nylonu w tkaninie, nieprzekraczającego 5%, daje mu dodatkową elastyczność, która szczególnie ucieszy właścicieli wspaniałych form. Takie produkty nie będą naciskać i zbyt ciasno pasują do figury.

Atlas a jedwab może powodować nieznaczne chłodzenie. Wyglądają również bardziej elegancko i uwodzicielsko. Większość spodenek damskich ze spodenkami ma luźny krój, który nie pasuje do bioder i dekolt w kształcie litery V, który podkreśla luksusowy dekolt.

Wiskoza to materiał syntetyczny, ale bardzo miękki i trwały. Modele tego materiału wyglądają delikatnie i kobieco.

Projekt niektórych zestawów szortów z T-shirtami dla otyłych kobiet może nie tylko spać w nich, ale także wyjść na śniadanie lub wziąć udział w tematycznej imprezie piżamy.

Kompletuje szorty z koszulkami na pełne 1Kompletuje szorty z koszulkami na pełne 2Kompletuje szorty z koszulkami na pełne 3