Oczywiście, rola rajstop w zaciszu kobiety jest trudna do przeszacowania. Ale nie należy też zapominać o funkcji estetycznej, ponieważ kobiety często kupują rajstopy, które optycznie sprawiają, że nogi stają się szczuplejsze, chowają usterki i tworzą harmonijny obraz.

Dopasowane czarne rajstopy doskonale komponują się z sukienkami o różnych długościach i odcieniach, a także z klasycznymi czarnymi spódnicami. Można je nosić w czarnych sukienkach (najlepiej w surowym stylu), z dyskretnymi kostiumami lub sukienkami w stylu klasycznym.

Czarne rajstopy pod lekką sukienką

Ale czasami trzeba wyjść poza klasyczne, sprawdzone kombinacje. Na przykład, w niektórych przypadkach, czarne obcisłe rajstopy wyglądają całkiem harmonijnie z sukienkami jasnymi lub jaskrawymi kolorami. Ale nie zapominaj, że czarne rajstopy najlepiej łączą się z elementami lakonicznymi, gładkimi, bez wyszukanych detali i wystroju.

Zakładając czarne rajstopy z lekką sukienką, musisz uzupełnić obraz o akcesoria w kolorze czarnym, takie jak torebka lub biżuteria.

Kolorowe sukienki i czarne rajstopy

Różową sukienkę z czarnymi rajstopami można łączyć, biorąc pod uwagę gęstość tkaniny. Pod ciepłą, zimową sukienką w kolorze różowym, czarne lub szare obcisłe rajstopy będą pasować, a przy lekkiej sukience tylko cienka, beżowa.

Czarne rajstopy na białą sukienkę Noszenie nie jest zalecane, a także biały (będziesz kojarzony z produktami mleczarskimi). Lepiej preferuj neutralne rajstopy - beżowe, szare, jasnobrązowe.

Beżowa sukienka i czarne rajstopy również nie są najlepszymi sprzymierzeńcami, ale niektórzy projektanci wciąż je łączą, tylko ze starannie dobranymi butami.

Żółta sukienka z czarnymi rajstopami - dobre połączenie do biura i na imprezę. Buty podnoszą się czarne, szare lub żółte.

lekka sukienka z czarnymi rajstopami 1lekka sukienka z czarnymi rajstopami 2lekka sukienka z czarnymi rajstopami 3
lekka sukienka z czarnymi rajstopami 4lekka sukienka z czarnymi rajstopami 5lekka sukienka z czarnymi rajstopami 6
lekka sukienka z czarnymi rajstopami 7lekka sukienka z czarnymi rajstopami 8lekka sukienka z czarnymi rajstopami 9