Praktyczność i wyrafinowanie to cechy często spotykane razem we współczesnej modzie. Dziś bardzo popularne jest łączenie wygodnych i wygodnych elementów garderoby z eleganckim i kobiecym stylem. A jednym z najbardziej stylowych z tych zespołów był sweter ze spódnicą. Ten duet stał się uniwersalny ze względu na różnorodność stylów połączonych elementów odzieży. Obraz ze swetrem i spódnicą pozwoli każdego dnia być stylowym, innym, przemyślanym i pewnym siebie. Ale także zademonstrujesz swoje kobiecość i elegancja.

Jak nosić sweter ze spódnicą?

Aby mieć pewność, że twój łuk ze spódnicą i swetrem spełnia najnowsze trendy w modzie, musisz zrozumieć, które style górnej części garderoby są połączone z jednym lub drugim modelem jednej z najbardziej kobiecych części garderoby. Warto również zauważyć, że taka kombinacja jest powszechnie noszona. Dziś słynne ikony stylu wielokrotnie demonstrowały modny wizerunek z wygodnym swetrem i piękną spódnicą nie tylko w kierunku ulicy, ale także w wieczorowych kokardach, modach biznesowych i romantycznych zespołach. Nauczmy się nosić te dwie modne rzeczy w szafie?

Ołówkowa spódnica i sweter . Stylowy seksowny model w stylu biznesowym jest uważany za stylowy wybór dla tak modnej kombinacji. Ołówkowa spódnica najlepiej nosić z wolnym swetrem lub oversize. Styliści oferują wolumetryczny styl, aby wypełnić zwężony model lub pozwolić na ubrania. Również ostry ołówek wygląda świetnie z krótkim swetrem, zwłaszcza jeśli spódnica ma zawyżoną talię.

sweter ze spódnicą 1sweter ze spódnicą 2sweter ze spódnicą 3

Sweter ze spódnicą-słońce . Piękny kobiecy styl w romantycznym stylu jest warty podkreślenia na topie. Najlepszą rzeczą w zestawie jest puszysta spódnica i sweter do wyboru modeli midi lub mini długości. Następnie podkreślisz smukłe nogi, wdzięczną figurę i pełen wdzięku chód.

sweter ze spódnicą 4sweter ze spódnicą 5sweter ze spódnicą 6

Skórzana spódnica i sweter . Być może najbardziej zróżnicowany jest obraz z modelem skóry. Oczywiście taki łuk będzie czysto przypadkowy w stylu casual. Jednak sweter obcisły, ponadwymiarowy model i wydłużony styl, a także wersja asymetryczna są idealne na skórzaną spódnicę.

spódnica sweter 7spódnica sweter 8spódnica sweter 9

Sweter ze spódnicą do podłogi . Jeśli nosisz długi model puszystego lub latającego kroju, to stylowy wybór wierzchu do niego będzie wydłużony lub ciasno dopasowany. Wolne i masywne swetry idealnie nadają się do prostej lub zwężonej spódnicy do podłogi. A dzięki zwięzłej długości dzwonka maxi stylowy asymetryczny lub oryginalny top jest stylowo łączony.

spódnica sweter 10sweter ze spódnicą 11sweter ze spódnicą 12