Co jest teraz modne? Tak, wszystko jest wygodne! Sweter z koszulką to nie tylko modny kombinezon - jest wygodny, praktyczny i pasuje każdej dziewczynie. Ponadto warstwy nie zostały jeszcze anulowane. Trudno znaleźć coś bardziej uniwersalnego niż koszula. Można pójść do parku na spacer, do biura i na imprezę. Niestety (i na szczęście dla miłośników chłodu), musimy się ogrzać przez większą część roku. A żeby nie zamarzać, a jednocześnie być na szczycie, nikt nie zabrania noszenia swetra na koszulce.

Jak nosić sweter damski z koszuli?

Ogromnym plusem kobiecej koszuli jest to, że można ją nosić jako akcentujący element sukienki i można ją łączyć z różnymi swetrami, w tym swetrami. Porozmawiajmy o tym, jak nosić sweter z koszulą, aby uniknąć typowych błędów:

  1. Nie bój się kontrastów. Bardzo ciemny sweter i lekka koszula lub, przeciwnie, ciemna koszula pod lekkim swetrem stworzą jasną kombinację i stylowy wizerunek.
  2. Jeśli masz na sobie sweter bez szyi, na przykład pulower lub bluza pożądane jest, aby mankiety i kołnierz były widoczne.
  3. Krawat idealnie łączy się ze skoczkiem i koszulą - doskonała opcja na spotkania biurowe i biznesowe.
  4. W przypadku mniej formalnych okazji ważne jest, aby zbyt kolorowy sweter nie przysłonił koszulki.
  5. Jeśli dziewczyna ma kilka dodatkowych kilogramów, należy zwrócić uwagę na pionowy pasek - pozioma sprawi, że góra będzie zbyt duża.
Sweter z koszuliBluza shirt2

Gdzie mogę iść w koszuli i swetrze?

Koszula ze swetrem, jak większość rzeczy, które pochodzą z męskiej garderoby, nadaje się na każdą okazję. Najważniejsze jest prawidłowe uzupełnienie tej kombinacji. Załóż ołówkową spódnicę lub obcisłe spodnie z pompkami do koszuli ze swetrem, a biznesowy wygląd jest gotowy. W tym łuku nawet do nauki, nawet do pracy. Aby wygodnie spacerować z przyjaciółmi, wystarczy założyć dżinsy i tenisówki, a teraz styl casual jest już gotowy. Sweter z koszulą nadaje się nawet na randkę, jeśli dodasz na przykład szorty lub krótką spódniczkę. I, oczywiście, akcesoria: stylowe zegarki, dyskretna biżuteria kostiumowa, torebka lub mały plecak.

Bluza shirt3Bluza shirt4Koszula ze swetrem5