Jeszcze nie tak dawno temu wszyscy, którzy mieli niewiele wspólnego z systemem edukacji szkolnej, ucieszyli się z powodu zniesienia szkolnych mundurków. Każdemu uczniowi przyznano prawo do indywidualnej wypowiedzi. Ale ta indywidualność doprowadziła do drugiej skrajności - szkoła zaczęła przypominać barwną kolekcję dzieci. Dlatego decyzja o zwrocie mundurka szkolnego nie spowodowała prawie żadnych skarg. Ale ... szkolny mundurek współczesnego studenta nie ma ścisłych ograniczeń w wyborze stylu ubioru. Ponadto każda szkoła ma prawo do ustalania własnych indywidualnych wymagań dotyczących odzieży szkolnej, biorąc pod uwagę jej specyfikę, lokalne tradycje, życzenia uczniów i ich rodziców.

Mundur szkolny na lata 2014-2015

Oczywiście mundurek szkolny powinien spełniać wszystkie współczesne trendy w modzie. W przeciwnym razie nawet wśród uczniów szkół podstawowych będą buntownicy, którzy odmówią spełnienia obowiązkowych wymagań. Dlatego znani projektanci odzieży zajmują się tworzeniem interesujących i "nieciekawych" modeli szkolnych mundurków. Tak więc w okresie szkolnym 2014-2015 stylowy mundurek szkolny jest oferowany w kilku już tradycyjnych kolorach, które są niebieskie, bordowe, ciemnozielone, szare i czarne. Co więcej, monotonia podstawowego zestawu ubrań może być nieco "rozcieńczona" i podkreślona różnymi dodatkami w postaci kamizelek, żakietów, spódnic i sukiennic wykonanych z tkaniny nadającej się do tekstury i odcienia, ale z dyskretnym wzorem w postaci paska lub klatki typu plaid.

Modne mundurki szkolne 2014-2015, w szczególności dla dziewczynek, mogą łączyć takie elementy garderoby jak spódnica z bluzki, sukienkę sundress, spódnicę dla trzech osób. W zimnych porach, zestawy są dozwolone w połączeniu spodni-bluzki (jako opcja - cienki sweter lub golf), pary spodni lub trzech. Te zestawy oferują ogromny wybór bluzek. W tym sezonie będą to odpowiednie modele z dużymi i małymi żabot , z kołnierzami, kokardkami lub kołnierzami z oryginalnego kroju. Oczywiście na pewno w szafie każdej uczennicy na specjalne okazje powinna być klasyczna biała bluzka-koszulka. A do codziennego noszenia można wybrać modele delikatne pastelowe kolory . Czarne (co dziwne) bluzki w komplecie z szarą parą garniturów lub trzyczęściowy będzie wyglądał bardzo stylowo.

Więcej o formularzu

Klasyka szkolnego munduru pozostaje, oczywiście, sukienką. W związku z tym kolekcja mundurków szkolnych 2014-2015, wykonana na bazie tandemu z klasycznej sukni płaszcza z elegancką kurtką, będzie interesująca dla uczniów szkół średnich. Jako dodatki i akcesoria projektanci proponują zastosowanie obroży (w stylu retro), które dodadzą romantyzmu do obrazu, niepozornych chust, kontrastowych pasków i pasków. Sukienki o ciekawym kroju są również oferowane młodszym uczniom. Sukienki ze spódnicą w plisowanym lub plisowanym wyglądzie są bardzo eleganckie i stylowe. Aby podkreślić surowość jednolitej sukni, możesz użyć kontrastowego golfa lub rajstop.

Dla chłopców, modeli mundurków szkolnych 2014-2015, nadal zawierają klasyczne połączenie spodnie-kurtka (lub kurtka dla uczniów szkół średnich). Kamizelki kontrastowe są oferowane jako jasny dodatek. Ewentualnie mundurek szkolny dla chłopców może składać się ze spodni o klasycznym kroju i swetra z dzianiny.

Ponieważ dziecko jest od dość dawna w szkolnym mundurku, powinna być nie tylko modna, ale także wygodna, a nie krępująca ruchy. Preferowane powinny być te modele, które są wykonane z tkanin o maksymalnej zawartości włókien naturalnych (wełna, bawełna). Zdjęcie oryginalnych modeli szkolnych mundurków 2014-2015 można obejrzeć poniżej w galerii.

mundurek szkolny 2014 2015 1mundurek szkolny 2014 2015 2mundurek szkolny 2014 2015 3
mundurek szkolny 2014 2015 4mundurek szkolny 2014 2015 5mundurek szkolny 2014 2015 6
mundurek szkolny 2014 2015 7mundurek szkolny 2014 2015 8mundurek szkolny 2014 2015 9