Każdego roku, pod koniec lata, kiedy zbieramy dziecko do szkoły, zastanawiamy się, jaki powinien być jego wygląd podczas zajęć. Najtrudniej jest znaleźć kompromis z nastolatkiem, ponieważ zaczyna on już formułować własną koncepcję piękna i stylu, która często nie jest porównywalna z ubraniami akceptowanymi do szkoły. Ale z upartym dzieckiem możesz się zgodzić, najważniejsze jest zrozumienie, czym powinien być nowoczesny mundurek szkolny dla nastolatków.

Podstawowe style mundurków szkolnych dla nastolatków

Główny wymóg dotyczący mundurków szkolnych - ograniczenia i funkcjonalność. Jednak nowocześni projektanci zwracają uwagę na szeroką ofertę pięknych mundurków szkolnych dla nastolatków.

Jeśli mówimy o chłopcach, to ich szkolna szafa powinna zawierać następujące elementy:

  • koszula w klasycznym kroju, na ciepłe dni możliwa jest opcja z krótkim rękawem;
  • klasyczne spodnie i kurtka. Najlepiej używać kombinezonu, aby spodnie i kurtka dobrze się ze sobą harmonizowały.

Jako dodatkowe elementy mundurków szkolnych dla chłopców, możesz określić kamizelkę na chłodne dni i krawat na specjalne okazje.

Dziewczyny, jak zawsze, są znacznie bardziej zróżnicowane. Oto lista rzeczy, które są niezbędne dla młodego studenta:

  • jedna z poniższych opcji bluzki: typu koszuli, klasycznego dopasowanego, z zapachem lub w postaci tuniki;
  • wybór spódnicy w następujących stylach: prosta, ołówkowa spódnica, rozkloszowana, plisowana lub najmodniejsza wersja tego roku - spódnica tulipana ;
  • sukienka lub sundress;
  • kurtka skrócona model lub standard;
  • spodnie o klasycznym kroju lub lekko zwężone.

Dodatkowymi elementami stylowego mundurka szkolnego 2014 dla nastoletnich dziewcząt może być kardigan, kamizelka, szalik Bolero

Modele mundurków szkolnych dla nastolatków nie powinny być zbyt ciasne, aby nie utrudniać przemieszczania się dzieci, a także nie wyglądać wyzywająco. Długość mundurka szkolnego dla nastolatków powinna również być akceptowalna i nie może powodować potępienia osób w ich otoczeniu. Idealna długość spódnicy lub sukienki - tuż powyżej lub poniżej kolana.

Co trzeba zrobić, aby mundurek szkolny nie był nudny?

Każdy nastolatek po prostu potrzebuje autoekspresji, więc nie jest zaskakujące, że tak często buntują się przeciwko nudnym szkolnym mundurom. Warto jednak pamiętać, że każda rzecz może być bardzo piękna, ważne jest, aby móc ją poprawnie zastosować.

Stylowe mundurki szkolne dla nastolatków można uzyskać, wybierając odpowiedni styl, kolor lub nadruk. Na przykład standardowe kolory, takie jak biały, czarny, niebieski, szary, brązowy mogą być w tym sezonie rozcieńczone bardzo modną komórką. Na spódnicach odpowiednie będą motywy roślinne, mogą ozdobić spód spódnicy. Szczególnie pięknie ten nadruk spojrzy na spódnicę w formie odwróconego tulipana.

Kształtującą sylwetkę nastolatka można bardzo pięknie podkreślić za pomocą dopasowanych żakietów lub bluzek, a także ołówkowej spódnicy i sukienki o prostym kroju.

Nie zapomnij o akcesoriach. Dobrze dobrana torba lub pasek mogą w znacznym stopniu przyczynić się do powstania pięknego i niepowtarzalnego wizerunku. Prawidłowe i dobrze dobrane buty również odgrywają ogromną rolę. Zbyt wysoki obcas dla nastoletniej uczennicy jest nie do przyjęcia, ale nie jest on głównym elementem pięknych butów. Suknia lub spodnie będą wyglądać wspaniale ze stylowymi baletowymi lub półbutami.

Modny mundurek szkolny dla nastolatków nie jest utopią, ale rzeczywistością. Współcześni projektanci dbają o wszystkie grupy wiekowe swoich klientów, w tym nastolatków. Trzeba tylko umieć właściwie wybierać i montować rzeczy, a wszystko się ułoży.

mundurek szkolny dla nastolatków 2014 1mundurek szkolny dla nastolatków 2014 2mundurek szkolny dla nastolatków 2014 3
mundurek szkolny dla nastolatków 2014 4mundurek szkolny dla nastolatków 2014 5mundurek szkolny dla nastolatków 2014 6
mundurek szkolny dla nastolatków 2014 7mundurek szkolny dla nastolatków 2014 8mundurek szkolny dla nastolatków 2014 9