Pod koniec września 2017 roku okazało się, że Kylie, młodsza siostra Kardashian, była w ciąży z chłopakiem, raper Travisem Scottem. Niemal natychmiast po tym 20-letni Kardashian przestał pojawiać się na imprezach, wydarzeniach towarzyskich i portalach społecznościowych. Takie zachowanie Kylie wywołało wiele plotek na temat tego, że w jej życiu nie wszystko jest gładkie.

Венди Уильямс

Wendy Williams

Wendy Williams opowiedziała o życiu Jennera

Kilka tygodni temu prasa miała już informację, że Kylie jest cały czas w domu. Wynika to z faktu, że 20-letni Jenner z powodu frontu miał problemy. Plotka głosi, że postawa Kylie i jej kochanka Scotta nie rozwija się tak, jak by chciała. Potwierdzeniem tej informacji była skandaliczna prezenterka telewizyjna Wendy Williams, która w swoim programie w całym kraju powiedziała te słowa:

"Przez prawie pół roku Kylie Jenner nie pojawiała się publicznie i czy uważasz, że to normalne? Oczywiście, że nie! I chcę ci powiedzieć, że mam informacje, dlaczego Kylie skazała się na odwrót. Właśnie Travis Scott rzucił swoją ukochaną. Po tym, jak Kylie pokazała mu test ciążowy z pozytywnym wynikiem, był bardzo przestraszony. Szczerze mówiąc, nie jest to akt męski, ponieważ można go uznać za ucieczkę. O ile mi wiadomo, muzyk był tak przerażony, że nawet nie od razu powiedział Jennerowi, że chce ją opuścić. Wyruszył w trasę i ukrył się, czekając na odpowiedni moment. Kylie cierpiała na spekulacje i bardzo się o to martwiła. Nie mogła do niego dotrzeć, a jeśli podniósł słuchawkę, powiedział, że cały czas jest zajęty. To były pierwsze dźwięki tego, że Scott zamierzał "robić nogi". W rezultacie, przed Bożym Narodzeniem Travis nabrał odwagi i powiedział, że nie jest gotowy do małżeństwa i wychowania dziecka. W swojej rozmowie muzyk skupił się na tym, że Kylie jest dość zamożną dziewczyną i potrafi poradzić sobie z własnymi problemami, ale z pewnością będzie wspierać dziecko, płacąc alimenty za jego utrzymanie. "
Кайли Дженнер и Трэвис Скотт

Kylie Jenner i Travis Scott

Przypomnijmy, plotki, że nie wszystkie pojawiły się gładko między Travisem a Kylie dwa tygodnie temu. Ponadto w Internecie często można znaleźć informacje, które fani wątpią w istnienie 20-letniej ciąży Jennera. Pozostaje jednak czekać jeszcze trochę dłużej, ponieważ według wstępnych informacji Kylie powinna urodzić dziewczynę 4 lutego.

Беременная Кайли Дженнер

Ciężarna Kylie Jenner

Czytaj także
  • Taiga powiedziała, czy jest ojcem dziecka Kylie Jenner
  • Kylie Jenner została skrytykowana za butelkę piwa w dłoni
  • Kylie Jenner świętowała miesiąc od narodzin córki, publikując zdjęcia w bieliźnie

Kylie i Travis spotykają się całkiem niedawno.

Relacja między Jennerem i Scottem rozpoczęła się wiosną 2017 roku i rozwijała się płynnie, bez żadnych skandali. Kylie wcześniej spotkała się z raper Tyga, ale ich romans był pełen wzlotów i upadków. Zaczęli spotykać się w 2014 roku, kiedy oficjalnie zaczęli pojawiać się publicznie dopiero w 2015 roku, kiedy Jenner skończył 18 lat. Wkrótce w internecie pojawiła się informacja, że ​​Tyga złożył ofertę Kayli, ale kochankowie nie potwierdzili tej informacji. W tym samym roku para rozstała się kilka razy, a potem znów zaczęła się spotykać. Ostatnia przerwa między kochankami miała miejsce na początku 2017 r., A gdy stało się jasne, stała się ostateczna.

Рэпер Tyga и Кайли Дженнер

Tyga i Kylie Jenner

Роман Tyga и Кайли Дженнер был очень сложнымКайли очень переживает разрыв с Трэвисом Скоттом