Prawdopodobnie wielu ludzi wie, że teraz socjalizm Chris Jenner odpoczywa w Kostaryce ze swoimi córkami i ich dziećmi. Do tej dość dużej firmy dołączyli i chłopaków z dziewczynami. Wydaje się, że to, co może być lepsze niż rodzinne wakacje w drogim hotelu i luksusowym kurorcie, jednak mogą pojawić się nieprzewidziane okoliczności.

Семейство Кардашьян отдыхает в Коста-Рике

Rodzina Kardashian odpoczywa w Kostaryce

Scott Disk nie mógł oderwać wzroku od Courtney.

Wielu zapewne wie, że biznesmen Disic mieszkał 9 lat w cywilnym małżeństwie z Courtney Kardashian, najstarszą córką Chrisa. W 2015 r. Para zerwała, ale w czasie wspólnego pożycia mieli troje dzieci. Teraz, od czasu do czasu, Scott jest w towarzystwie Courtney, choć powodem tego jest nie tylko zanikająca pasja do brunetki, ale także chęć zobaczenia dzieci.

Кортни Кардашьян и Скотт Дисик с детьми

Courtney Kardashian i Scott Disik with Children

Rozrywka w Kostaryce nie była wyjątkiem, a fotografom udało się uchwycić na kamerach, jak para odpoczywa. Courtney, Kim i przyjaciel rodziny opalali się na tarasie. Była żona Disiki postanowiła, że ​​nie chce kłamać i oparła się na poręczy, kładąc swój piąty punkt. W tym momencie Scott wyjrzał z górnego tarasu i spojrzał na swojego byłego współmałżonka. Courtney udawała, że ​​nic się nie dzieje, ale z ostrego spojrzenia Chrisa Jennera nie zniknęła.

Скотт любуется своей экс-супругой Кортни

Scott podziwia swoją byłą żonę Courtney

Jakoś w swoim wywiadzie, businesswoman powiedział o takich słowach:

"Postrzegam go jako syna. Kiedy zaczął żyć z Courtney, miał zaledwie 20 lat. Był młodszy od Kendall, liczyć dziecko. Jak możesz traktować to inaczej. Zwłaszcza, że ​​mają z Courtney trzy cudowne dzieci. Zawsze będę go wspierał i zawsze przyjmę go w mojej rodzinie. "
Крис относится к Скотту как к сыну

Chris określa Scotta jako syna

Czytaj także
  • Kim Kardashian została sfotografowana topless i opowiedziała o swoich tajemnicach piękna
  • Chloe Kardashian wypowiedział oryginalne imię córki.
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.

Scott Disick rozczarował Chrisa Jennera

Mimo tak ciepłej postawy wobec 33-letniego Dysika po pewnym czasie po słonecznych zabiegach w rodzinie, wybuchł skandal. Winą za wszystko były zdjęcia zrobione w Miami i uderzenie w Internet. Na nich Scott popłynął w basenie z modelem J Lynne, a następnie delikatnie przytulił ją do leżaka. To by było nic, gdyby nie zostały zrobione kilka dni przed jego przybyciem do Kostaryki.

Дисик с с моделью J Lynne

Dysk z modelem J Lynne

J Lynne и Скотту было весело вдвоем

Kim Kardashian, młodsza siostra Courtney i Chris Jenner skrytykowali zachowanie biznesmena, nazywając go niemoralnym. Myślą, że flirt i spanie z innymi kobietami, a potem przychodzenie do rodziny i patrzenie na Courtney tak otwarcie, jest złe. Jeśli biznesmen zamierza nadal utrzymywać relacje ze swoją byłą żoną, wówczas dziewczyny będą musiały zapomnieć.

Скотт не отказывает себе в общении с девушками

Najciekawszą rzeczą w tej historii nie jest opinia Courtney, ponieważ ona sama okresowo wchodzi w obiektywy paparazzi z młodymi kochankami. W odniesieniu do Disiki, po tym skandalu, pożegnał się z dziećmi, spakował rzeczy i opuścił Kostarykę.

Дисик разглядывает свою экс-супругуКим не понравилось поведение ДисикаПятая точка Кортни увлекла Скотта

Piąty punkt Courtney zafascynował Scotta

Ким сделала все, чтобы Скотт уехал

Kim zrobił wszystko, by Scott wyszedł