Kto by pomyślał, że córka słynnego Johnny'ego Deppa i jego równie znanej dziewczyny, Vanessy Paradis, zostanie oskarżona o niemoralne zachowanie! Niedawno aktorka i modelka wzięła ostatnio udział w photoset na włoskie wydanie Vogue z połyskiem. Autorem serii łagodnych i średnio erotycznych zdjęć był słynny artysta Tom Munro.

Publikacja z TOM MUNRO (@tommunrostudio)

Dziewczyna pośpieszyła, by podzielić się z nią najbardziej udanymi zdjęciami w swoim Instagramie. A potem na głowie małej Lily-Rose uderzyła cała fala negatywnych recenzji. Kto by pomyślał, że szczere strzały pięknej kobiety mogą wywołać tak polarną reakcję.

Publikacja z TOM MUNRO (@tommunrostudio)

Niektórzy z subskrybentów pochwalili wygląd i urok dziewczyny, podczas gdy inni napisali, że Lily-Rose była jeszcze dzieckiem i było za wcześnie, aby pozować z półnagą piersią.

Фотография из Инстаграма Лили-Роуз Депп

Jeśli zastosujesz się do litery prawa, 17-letnia dziewczyna naprawdę łamie prawo. Teoretycznie może uważać się za naprawdę dorosłą dopiero po 27 maja 2017 r., Tego samego dnia skończy 18 lat. W wielu krajach jej działanie jest równoznaczne z rozpowszechnianiem erotycznych zdjęć nieletnich i ... jest karalne.

Publikacja z TOM MUNRO (@tommunrostudio)

Pornografia dziecięca lub dzieło sztuki?

Podczas przygotowywania tego materiału Lily-Rose usunęła z jej strony zdjęcie, które stało się "jabłkiem niezgody". Ale fragmenty sesji wciąż można zobaczyć, jeśli spojrzeć na mikroblog ich autora.

Czytaj także
  • 11 aktorów, których życie zmieniło się na zawsze po byciu w filmie
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie

Z samego modelu lub jej rodzice nie otrzymali żadnych komentarzy. Aktorka początkującej aktorki także milczy. Trudno sobie wyobrazić, że Vanessa i Johnny nie byli świadomi tego, co dzieje się w życiu ich ukochanej córki. Należy przyjąć, że ostre zdjęcia zostały zrobione dopiero po uzyskaniu zgody od rodziców dziewczynki.

Będziemy obserwować rozwój wydarzeń.