Russell Crowe postanowił pożegnać się z bolesnymi wspomnieniami z przeszłego życia rodzinnego? 53-letni aktor zamierza sprzedać na aukcji wszystkie rzeczy nabyte w małżeństwie z 48-letnim Danielem Spencerem.

Środki radykalne

Przechodząc do słynnego domu aukcyjnego Sotheby's, Russell Crowe zaplanował przeprowadzenie interesującej aukcji, która odbędzie się 7 kwietnia. Otrzymali bardzo pojemny tytuł "Sztuka rozwodu".

Аукцион Искусство развода от Рассела Кроу

Aukcja "Sztuka rozwodu" Russella Crowe'a

Data aukcji nie została wybrana losowo, właśnie w tym dniu w 2003 roku aktor i reżyser dołączyli do małżeństwa z Danielem Spencerem, który urodziła mu dwóch synów, a 7 kwietnia otrzymał urodziny samego Russella, który w tym roku skończy 54 lata.

Рассел Кроу с бывшей женой Даниэль Спенсер

Russell Crowe ze swoją byłą żoną Danielem Spencerem

Na aukcji wystawione nieruchomości, które przypominają mu byłą żonę, z którą rozstał się sześć lat temu. Ogółem ogłoszenie obejmuje 223 części o wartości 3,6 miliona USD, w tym motocykl, zbroję, miecz i rydwan z filmu "Gladiator", włoskie skrzypce z obrazu "Mistrz mórz: na krańcu Ziemi" z 1890 roku, pierścionek z brylantem, który nosił Daniela.

Мотоцикл

Motocykl

Меч и доспехи

Miecz i zbroja

Рабочая колесница

Rydwan roboczy

Скрипка

Skrzypce

Pożegnanie z przeszłością

Antycypując lawinę problemów, Russell udzielił wywiadu, wyjaśniając swoją decyzję:

"Rozwód ma zdolność sprawiania, że ​​patrzysz na rzeczy z innej perspektywy i upuszczasz wszystko, czego już nie potrzebujesz. Rozejrzałem się i zdałem sobie sprawę, że zebrałem wiele rzeczy. Pudełka i pudełka z rzeczami ... Aby iść do przodu, chcę rozstać się z tym zbiorem rzeczy. "
Czytaj także
  • Russell Crowe jest na wakacjach w Meksyku z młodym asystentem
  • Russell Crowe przybrał na wadze znacznie więcej niż przestraszył fanów
  • Matt Damon i Russell Crowe są współautorami Harveya Weinsteina

Warto zauważyć, że Russell już zaaranżował swoje życie osobiste. Celebrytka ma romans z młodym asystentem, który mimo plotek i zdjęć paparazzi nie potwierdza tego.

Рассел Кроу с возлюбленной

Russell Crowe z ukochaną