Ile prób nie przetrwało małżeństwa Nicole Kidman i Keith Urban! Muzyk miał poważne problemy z alkoholem, para uciekała się do usług zastępczej matki, ponieważ sama Nicole nie mogła znieść dziecka, a teraz kolejny atak - zdrada.

Miłośnik chodzenia "na lewo" okazał się mężem 50-letniej Nicole Kidman. Australijski artysta country teraz, a potem łapie się na gorąco. Lubi oddawać się towarzystwu pięknych nieznajomych. Wygląda na to, że Madame Kidman jest już bardzo zmęczona i postanowiła się zemścić.

Актриса устроила «показательный флирт»

Pewnego dnia miała miejsce świecka impreza, oznaczająca koniec prac nad kolejnym sezonem serialu "Jezioro górskie". Nicole, pijana

kilka dodatkowych koktajli zachowywało się bardziej niż swobodnie. Dosłownie nie odsunęła się od Gartha Davisa, dyrektora projektu. Czy będzie kontynuacja?

Fakt, że seria, która zebrała wiele pozytywnych recenzji, "odbyła się" w nowym sezonie - to już jest jasne. Ale czego można się spodziewać po związku zamężnej aktorki z młodym reżyserem?

Prawdopodobnie Kidman myślał o wszystkim z góry. Celowo flirtowała z Davisem na oczach, aby przynieść kłopoty swojemu mężowi.

Кидман с семьей

Jak wiesz, znajomość Kidmana i Davisa nie wydarzyła się wczoraj. Tak więc aktorka już współpracowała z Australijczykiem przy projekcie "Lew", który w tym roku otrzymał nominację do "Oscara". Wcześniej flirtowanie, brak dwuznacznych widoków między tymi parami, nikt nie zauważył.

Николь Кидман отомстила неверному супругу Czytaj także
  • Bez rozwodu: Nicole Kidman i Keith Urban wzięli udział w rozdaniu nagród ACM
  • Małżeństwo na skraju rozwodu: Nicole Kidman jest zmęczona nieodpowiedzialnością Keitha Urban
  • Nicole Kidman na planie filmu "Szczygieł" książki o tej samej nazwie pisarki Donna Tartt

Pozostaje tylko poczekać na reakcję Urbany, być może lekcja od Kidmana nareszcie wywiera na niego ulgę.