W pewnym momencie zauważysz, że wszystko wypada z twoich rąk, życie toczy się na zupełnie innej ścieżce, wszystko będzie lepsze, związki się nie sumują, a nawet zwierzęta domowe unikają cię. A potem, w głowie nawet najbardziej przyziemnego realisty, pojawiają się wątpliwości: "Czy mnie nie oszukali?" Problem można usunąć, usuwając deface z pomocą jajka, ale przede wszystkim, aby nie zranić aury złożonym rytuałem na próżno, musisz dokładnie się upewnić, że jest to obrażenie. Aby to zrobić, używamy definicji uszkodzenia używając ponownie jaj.

Sprawdzanie obrażeń

Aby sprawdzić uszkodzenie za pomocą jajka, potrzebujemy jednego świeżego kurzego jajka, szklanki, przezroczystego szkła z wodą źródlaną i ofiary samego zepsucia (lub jej zdjęcia).

Ogrzewamy jajko w naszych rękach i delikatnie łamamy, nie uszkadzając żółtka, do szklanki wody. Wkładamy szklankę na głowę ofiary (ktoś musi trzymać szklankę dłońmi), przytrzymaj przez kilka minut, aż woda uspokoi się.

Następnie, patrząc na żółtko i białko, ustalamy, czy jest uszkodzenie, a jeśli jest, to jak silny jest.

Co będzie wyświetlane na jajku:

  • złe oko - cienka białkowa nitka pojawiła się w wodzie;
  • zepsucie - istnieje wiele wątków białkowych, które rozciągają się na powierzchnię i tworzą bąbelki;
  • żółtko się nie zmieniło, białko płynnie, równomiernie przepływa wokół niego - nie ma uszkodzeń ani złego oka;
  • żółtko pozostało na dnie, a białko rozciąga się na powierzchnię "kolumnami" - niebezpieczne obrażenia wywołuje samotność, twórczy kryzys, nieszczęścia w życiu rodzinnym;
  • Białka rozciągają się na powierzchnię w postaci "wstęgi" - obrażenia wywoływane są przez nieprofesjonalnego, osobistego wroga, odpowiednio, nie są silne;
  • jeśli białkowe "kolumny" kończą się pęcherzykami - obrażenia są silne i dostarczane do jej maga.

Możliwe jest określenie obrażeń za pomocą jajka na zdjęciu ofiary. Następnie, przed rozbiciem jajka na szklankę, musisz rzucić nim na zdjęcie.

Zdejmij obrażenia

Aby usunąć zepsucie za pomocą jajka, należy wziąć jajko i wodę źródlaną do szklanki. Kilka minut, czytając modlitwę "Ojcze nasz", musisz rzucić jajkiem na głowę, plecy i części ciała, ból, na który skarży się ofiara. Następnie włóż jajko do wody i zdiagnozuj moc zepsucia.

oznaczanie zepsucia za pomocą jajka

Następnie jajko z wodą wlewa się do toalety, a szkło wyrzuca się. Skorupa jajka jest spalana.

Ta procedura powinna być wykonywana codziennie przez 9 dni. Jeśli po ich wygaśnięciu uszkodzenie nadal występuje w jajku w chwili rozpoznania, należy zrobić przerwę na 1 miesiąc i kontynuować w tym samym duchu.

Ponadto, jeśli mówimy o obrażeniach wysyłanych przez zawodowego czarownika, mag powinien go także uratować. Zwykła osoba z tak silną negatywną energią po prostu nie może sobie z tym poradzić.