Sól jest używana w magii do różnych rytuałów. Zastosuj to w białej i czarnej magii. Sól może nie tylko przeprowadzić usunięcie deface i zastosować go. Z tego produktu korzysta wiele różnych rytuałów.

Rytuał od psucia się solą na patelni

Ten rytuał pomoże określić, czy istnieje negatywna interwencja energetyczna, czy też nie. Konieczne jest przeprowadzenie go bliżej północy z czystym niebem. Weź czystą patelnię, podgrzej ją, a następnie lewą ręką weź trochę soli i wrzuć ją do garnka. W ciągu 20 min głośno pytać, czy są jakieś uszkodzenia. Odpowiedź można znaleźć, patrząc na patelni. Jeśli nic się nie wydarzy, a sól, tylko trochę pożółkła, wtedy nie ma negatywu. Kiedy sól stała się czarna, popękana, wyskoczyła z patelni i pojawił się dym - są to oznaki uszkodzenia. W tym przypadku sól powinna zostać wyrzucona pod drzewo, następnie spojrzeć w niebo, policzyć 21 gwiazd i poprosić Wyższe Siły, aby ukarały sprawcę.

Zmiana psucia soli

Rytuał opiera się na fakcie, że osoba przekazuje obrażenia na inną osobę poprzez sól. Do przenoszenia rytuał przejścia możesz użyć absolutnie jakiejkolwiek soli. Możesz go wydać w dowolnym dniu. Weź spodek i wlej do niego sól, umieść na nim zdjęcie lub osobę, na której uszkodzenia są odkryte. Uzupełnij kolejną garść soli i wstaw świecę kościelną. Zapal świeczkę i przeczytaj spisek o oczyszczaniu soli z psucia:

"Cmentarz został zrzucony, jest w nim wygodna trumna, w tej trumnie ghul jest uwięziony, a on strzeże kłopotów z grzechami i bluźnierstwami. Dla ghula czarownice chodzą po zarośniętych ścieżkach, ale proszą go o bluźnierstwo i rzucają na nich ludzi ze złem. Martwy człowiek jest ślepy i nie wie, że grzeszne rzeczy dzieją się przez niego, śpi i odpoczywa, jego martwość staje się przestarzała. Do tego ghula powiem cicho mój ponury tutorial, w jaki sposób wysłano (nazwę) hula, wepchnął mnie do trumny, zjadł żywą istotę, zjadł ją żywą, żył i jadł, nie można zobaczyć świata. Ten martwy, ten worek soli, zostanie mi rzucony, dam go każdemu bez opłaty, któremu go wyrzucę - w poszukiwaniu nowego czarnego domina. Mówię tylko, co robić. Amen. "

Poczekaj, aż świeca się zapali, a następnie zawiń wosk solą w chusteczkę i zostaw w zatłoczonym miejscu, mówiąc w końcu takie słowa:

jak usunąć zepsucie soli

"Ten, kto jej dotknie, nie odejdzie, z (nazwa) wziąć wszystko i żyć z bluźnierstwem. Amen. "

Rytuał można wykonać kilka razy, aż znikną wszystkie oznaki zepsucia.

Jak usunąć uszkodzenie soli z rodziny?

Do rytuału musisz udać się do sąsiadów i poprosić o sól. W zależności od tego, ilu członków rodziny tak wielu sąsiadów musi sobie radzić z taką prośbą. Wlej całą sól do słoika i użyj do gotowania. Ważne jest, aby używać soli, powiedz te słowa:

"Sól solna, zwracam pokój rodzinie. Woda i sól dla tych, którzy próbowali zniszczyć moją rodzinę. Amen. "