Często mimowolnie używamy w naszych wyrażeniach mowy takich jak: "prawdopodobnie ktoś je zirytował". Mówimy tak, kiedy wszystko spada, nic nie wychodzi i istnieje poczucie, że cały świat jest w spisku przeciwko tobie. Jeśli taki stan nie trwa dłużej niż jeden dzień, nie powinieneś mieć powodów do obaw, ponieważ niepowodzenie zdarza się każdemu. Ale jeśli dzień po dniu masz porażkę po niepowodzeniu, chociaż wcześniej nic z tym nie było, powinieneś naprawdę o tym pomyśleć - a co, jeśli zdziercą?

Dlaczego jajko?

Najpopularniejszym sposobem na pozbycie się nieprzyjaznych życzeń z boku - jest usunięcie uszkodzenia. Nie dziw się, że nie jest to najbardziej tajemnicza i magiczna cecha. Nie jesteśmy w filmach i nikt nie poleci ci klocków traszek z zasuszonymi ogonami nowonarodzonych szczurów. Ale jajko - to prawdziwy magazyn energii. Symbolizuje narodziny życia (wewnątrz jaja znajdują się wszystkie środki niezbędne do żywotnego działania) w ochronnej powłoce (skorupie). Jajo, w tym przypadku, pochłonie całą negatywność, którą ci życzliwi wysłali na ciebie.

Co jest potrzebne do rytuału?

Wycofać się deface a złe oko z jajkiem - jedno surowe jajko, szklany kubek z wodą, świeca kościelna. Świeca będzie służyć jako przewodnik w obrzędzie, boska moc, która prowadzi nas do prawdy. Będziemy potrzebować wody do zdiagnozowania złego oka - stosując metodę usuwania psucia surowym jajkiem, jednocześnie leczymy i diagnozujemy. Może to oznaczać, że nie masz żadnych uszkodzeń lub odwrotnie - bardzo silne, profesjonalne obrażenia.

I jeszcze jedno: dwie osoby powinny uczestniczyć w rytuale - ofiara samej szkody i osoba, która pomoże ją usunąć.

Rytuał

Zacznijmy więc nasz rytuał, aby usunąć zepsucie przez jajka i wodę. W tym celu osoba, na którą zostały wysłane obrażenia, spada na jego żołądek. Każdy, kto otrzymuje obrażenia, bierze w lewej ręce zapaloną świecę kościelną, a po prawej jajo. Zgodnie z ruchem wskazówek zegara z jajkiem, musisz wykonać kilka kółek na głowie ofiary, a następnie płynnie przejść do tyłu i powtórzyć kółka zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Jeśli w wyniku psucia ofiara skarży się na niektóre części ciała, narządy, trzeba je wyleczyć.

Podczas obracania jajka asystent musi czytać cały czas modlitwa "Ojcze nasz".

Co więcej, zgodnie z zasadami rytuału usuwania zepsucia przez wyciągnięcie jaja, ofiara bierze jajko w dłonie i rozbija je na szklankę bez pomocy jakichkolwiek innych przedmiotów. Podczas rozbijania ważne jest, aby nie uszkodzić żółtka!

Teraz czekamy, aż żółtko się uspokoi i będziemy interpretować.

Jeśli żółtko jest osłem, nie pozostawiając nici białkowych rozciągających się na powierzchni, nie ma uszkodzeń. Poszukaj innych przyczyn porażek.

Jeśli nici zostaną pociągnięte do samej góry, tworząc bąbelki na powierzchni - masz bardzo silne obrażenia, których nie możesz od razu oderwać.

Należy zwrócić uwagę na grubość nici białkowych, kolor (przezroczysty - dobry, matowy - zły), częstotliwość.

Jeśli żółtko wygląda niewyraźnie, jest niejasne, niewyraźne - uszkodzenie zostało wysłane przez nieprofesjonalnego i nie jest tak trudne do usunięcia.

Jeśli żółtko wygląda jak gotowane, udręka piekła

.

Wracając do wiewiórek. Jeśli sięgną do góry w kształcie usuwanie obrażeń przez zwijanie jajka filary - ofiara musi skorygować grzech przodków, a następnie psucie zostanie usunięte. Jeśli w formie czapek, pokrywających żółtko z góry, wrogowie chcieli kreatywnego kryzysu, a jeśli "podtrzymają" żółtko od dołu, wysłali ci problemy finansowe.

Aby usunąć obrażenia, jajko kładzie się w nocy, zalewane wodą na czele łóżka ofiary. Ponadto, rytuał ten musi być powtarzany codziennie przez tydzień, obserwując zmiany w rozbijanym jajku. Tydzień później, jeśli obrażenia nie zostaną pokonane, musisz zrobić przerwę na miesiąc, a następnie kontynuować.

Złamane jajko zawsze wlewa się do muszli klozetowej, skorupa jest spalana lub chowana, a szkło wyrzucane.