Ostatnio coraz więcej osób narzeka na pogorszenie stanu zdrowia, chociaż lekarze nie znajdują przyczyny tej choroby. Może to być wynikiem interwencji sił czarownic, wskazówek deface lub różne przekleństwa. Możesz spróbować pozbyć się ich w domu. Głównym warunkiem rytuału jest obecność talizmanu w celu przechwycenia obrażeń, aby nie zostać nowym właścicielem lub nie zostać rzuconym na krewnych.

Usuń sam produkt z jajek

Aby skorzystać z tej metody, weź jajko, którego nie można przetworzyć, i byłoby ono jak najświeższe. Bierzemy pojemnik, wlewamy wodę i bardzo starannie łamamy jajko. Staraj się nie uszkodzić samego żółtka. Połóż głowę na klatce piersiowej, przez 3 minuty, przytrzymaj słoik na temechka. Pod koniec czasu, przynieś wszystkim chakram z kolei niewielka ilość czasu utrzymuje się na poziomie każdego z nich. Pod koniec rytuału bank pozostaje na czele twojego łóżka na noc. Zmiany w jajku pokażą, czy kontakt z tobą pochodzi z zewnątrz. Następnie jajko wlewa się do toalety i trzykrotnie przepłukuje. Bank nigdy nie jest ponownie wykorzystywany. Usunięcie zepsucia surowych jaj można przeprowadzić przy zaangażowaniu ukochanej osoby. Jeśli podczas rytuału zostanie stwierdzone, że doznałeś obrażeń, musisz go rozwinąć. W tym przypadku rytuał ten jest wykonywany w dziewiątym dniu księżycowym. Powtórz procedurę opisaną powyżej, tylko nad czakrami słoik jest trzymany 9 razy pod rząd.

Usuwanie szkód poprzez rozwijanie jaj

Innym sposobem na pozbycie się negatywu jest rozwinięcie jajka. Przed rytuałem upewnij się, że całkowicie wyczyściłeś pokój. Po zapaleniu świecy i zalać szklanką wody. Twój asystent bierze jajo w prawą rękę i kilka razy przewraca się nad głową zgodnie z ruchem wskazówek zegara, poruszając się płynnie w kierunku kręgosłupa i staczając się, musisz zwrócić szczególną uwagę na bolesne miejsca. Podczas rytuału musisz stale czytać "Ojcze nasz". usuwanie uszkodzeń jaj w nocy Jajko jest rozbite na szklankę, musi być zrobione przez zepsute. Stan jaja mówi o uszkodzeniu.

Możliwe jest usunięcie szkód, które pozostawiają jajo na noc. Rano trzeba wrzucić go do toalety i pozbyć się szklanki. Ten rytuał powtarza się przez cały tydzień.

Niezależne usuwanie zepsucia można zrobić nawet na zdjęciu, ale w rytuale musi być coś z pirata. Jajko porusza się wokół zdjęcia od prawej do lewej w kółko. Pod koniec rytuału nakłada się obowiązkową ochronę. Wykonuje się to w następujący sposób: zapal świecę w szklance wypełnionej do połowy solą. Przeczytaj "Ojcze nasz". Po zakończeniu świeca zgasła i pozostawiono ją na parapecie w samym kącie, czasem zapalając ją ponownie i czytając modlitwę.