Modny i wygodny portfel to udane przejęcie, które będzie ci wiernie służyć przez kilka lat. Wiele dziewczyn próbuje znaleźć najjaśniejszy i najbardziej ekstrawagancki produkt, który wyróżniałby się na tle ich monotonnych odpowiedników. W takim przypadku odpowiedni byłby czerwony portfel damski. Natychmiast zwraca uwagę na swojego właściciela i podkreśla jej zadbane dłonie i stylowy manicure. Ponadto taoistyczna praktyka feng shui Mówi się, że ciepły chłodny kolor przyczynia się do koncentracji energii pieniężnej.

Portfele

Projektanci zdołali docenić atrakcyjną moc czerwieni i wypuścili całą linię czerwonych damskich portfeli.

  1. Marka Chanel oferuje klientom czerwoną torebkę z pikowanym topem, ozdobioną marką. Niektóre produkty z Chanel są zamknięte na zamek w formie logo z dwiema przecinającymi się literami "C". Zamek ten nosi nazwę "Klapy klasyczne".
  2. Oryginalny model zaproponowany przez włoski dom handlowy Furla. Projektanci marki opracowali damski skórzany czerwony portfel, ozdobiony charakterystycznym wykropkowanym nadrukiem. To akcesorium ma wiele oddziałów na rachunki, małe przedmioty, wizytówki i karty bankowe.
  3. Niezwykłym podejściem była marka BOTTEGA VENETA. Ofiarował damskie czerwone skórzane portfele damskie z markowymi plecionkami o nazwie Intecciato. Technika ta polega na tasowaniu pasków skóry, co wymaga udziału dwóch mistrzów. Falista powierzchnia portfela przyjemnie wchodzi w kontakt ze skórą i utrzymuje jej prezentację przez długi czas.

Jasny i atrakcyjny wygląd z lakierowanym czerwonym portfelem. Jest reprezentowana przez znaczki Hermes , Cromia i Versace. Jedyną wadą modelu lakieru jest to, że są na nim odciski palców.

Czerwona torebka 1Czerwony portfel 2Czerwony portfel 3
Czerwony portfel 4Czerwony portfel 5Czerwony portfel 6
Czerwony portfel 7czerwony portfel 8Czerwony portfel 9