Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że czerwone sprzęgło jest dość osobliwą rzeczą, którą można łączyć z tymi samymi niezwykłymi rzeczami, które zwykle nie należą do szafy. Dlatego wiele kobiet boi się takiego dodatku, ale to nie jest poprawne. Red clutch wielokrotnie stał się częścią kolekcji wielu znanych marek, między innymi:

  • J.Renee Gabriele;
  • Avance Agata Amarilla;
  • Valentino;
  • Nordstrom;
  • Jessica McClintock, itp.

Fakt ten dowodzi, że to akcesorium ma prawo do zajmowania należnego mu miejsca wśród torebek.


Co ubrać w czerwone sprzęgło?

Sprzęgło koloru czerwonego jest jaskrawym dodatkiem, który natychmiast przyciąga uwagę, ale jest to bardziej zaletą niż wadą. Oczywiście najbardziej uderzającą opcją jest czerwone sprzęgło lakiernicze, które w połączeniu z nie mniej eleganckim strojem może dać oszałamiający efekt i przekonać innych o swoim pięknym smaku. Nie jest konieczne, aby akcesorium było jaskrawoczerwone - może mieć różowy lub pomarańczowy odcień lub być przejrzałej wiśni.

Jeśli wybierasz się na imprezę i masz na sobie dyskretną sukienkę lub strój wieczorowy, nie zapomnij uzupełnić go o czerwone lakierowane kopertowe kopertówki, które nadadzą Twojemu wyglądowi jasności i oryginalności.

Czerwono-biała koperta jest idealna na uroczystą imprezę. To akcesorium idealnie uzupełni białą luksusową sukienkę na podłogę. Biały kolor w połączeniu z czerwienią doda jednocześnie wraz z subtelnością i delikatnością.

Nie wolno nam zapominać o czerwonym zamszowym sprzęgle, które zawsze służyło jako symbol luksusu i bogactwa. To akcesorium jest często zdobione dużymi kamieniami, co daje mu specjalny wysoki koszt. Można go nosić jako krótki sukienka koktajlowa i pod długim wieczorem.

Dla jasnych kobiet projektanci co roku produkują chwytliwe sprzęgło z cekinami. Akcesoria mogą być całkowicie lub częściowo pokryte lśniącymi łuskami.

Red Clutch 1Red Clutch 2Red Clutch 3
Red Clutch 4Red Clutch 5Red Clutch 6
Red Clutch 7Red Clutch 8Red Clutch 9