Psychologia kwantowa to nowa gałąź psychologii dotycząca zdolności ludzkiej świadomości do zmiany rzeczywistości za pomocą form myślowych. Zgodnie z opiniami praktyków świadomość kwantowa pomaga urzeczywistnić jedność ze wszystkimi istotami i boskością.

Czym jest psychologia kwantowa?

Fizyka kwantowa i psychologia postrzegają świadomość jako nieodłączną od istniejącej rzeczywistości. Psychologia kwantowa nie jest gałęzią akademicką, ale cieszy się coraz większym zainteresowaniem naukowców. Więc jaka to nauka? Wszystko we wszechświecie składa się z atomów i cząsteczek, a osoba wysyłająca impuls mentalny wchodzi w interakcje z całą energią przestrzeni otaczającego świata, a świat odzwierciedla ten impuls dla osoby, więc powstaje rzeczywistość - psychologia kwantowa zajmuje się badaniem tego wpływu i przenikania się.

Psychologia kwantowa - kto ją wymyślił?

Psychologia kwantowa - historia pochodzenia pochodzi z ostatnich dekad XX wieku. i opiera się na odkryciach fizyków kwantowych i neurobiologów. Nie ma wśród nich jednego pioniera, więc autorzy psychologii kwantowej można uznać za galaktykę specjalistów:

 • R.A. Wilson;
 • S. Volinsky (założyciel Instytutu Psychologii Kwantowej w USA);
 • A.I. Nefedov;
 • R. Penrose;
 • S. Hameroth.

Psychologia kwantowa - technologia

Fizyka kwantowa i ludzka świadomość fascynują swoją potencjalnością współczesnych naukowców o różnych specjalnościach, a specjaliści próbują ją znaleźć i znaleźć dowody, a osoby ćwiczące ćwiczenia z zakresu samo-wiedzy osiągają dobre wyniki w zmienianiu rzeczywistości i znoszeniu ograniczeń. Na początek warto zacząć od 1 do 2 ćwiczeń:

 1. Praca z pustką . Wizualizuj pustkę przed sobą, weź ją trochę w dłoń i zagęść ją w coś solidnego (rzecz, myśl), a następnie rozproszyć w przestrzeni. Powtórz cykle zagęszczania i dyspersji i zastanów się, kto wykonuje ten proces (obserwacja).
 2. Pracuj z emocjami . Jakie emocje przeważają w tej chwili: gniew, smutek, uraza lub gniew. Ważne jest postrzeganie go jako energii "złej i niepożądanej", aby odczuwać napięcie podczas wykonywania tego zadania. Usuń etykietę z emocji i zobacz jej energię bez etykiety, śledzić jej stan.
постановка целей квантовая психология

Ustalanie celów - psychologia kwantowa

Kwantowa świadomość w formułowaniu celów pomaga im osiągnąć za pomocą tak zwanego cyklu kwantowego, szeregu podejść liniowych i nieliniowych. Na początek zaleca się wprowadzenie stanu superpozycji, to jest gdy zachowujesz się w stanie niepewności. Każde działanie zmierzające do celu jest lepsze niż bezczynność. Zmiana w rzeczywistości następuje po popełnieniu czynu, technika jest następująca:

 • ważne jest, aby robić, co można teraz zrobić, z tymi warunkami rzeczywistości, które są;
 • w obliczu przeszkód powierz nieświadomość problemu, porzucając napięcie i kontrolę;
 • aby pozbyć się lęku przed nieosiągnięciem celu i oczekiwaniem wyniku, poprzez przyjęcie jakiegokolwiek rozwoju wydarzeń;
 • jeśli wszystkie warunki będą szczerze przestrzegane, właściwi ludzie i wydarzenia staną się rzeczywistością.

Programowanie na sukces - psychologia kwantowa

Fizyka kwantowa i świadomość są ze sobą powiązane. Niezależnie od tego, czy świadomość wpływa na fizykę kwantową czy mechanikę, staje się oczywiste, że ci ostatni uczestniczą w dziele świadomości. Co to ma wspólnego z sukcesem? Świadomość i materialna rzeczywistość są ze sobą powiązane, a jakość materii myśli wpływa na jakość materii wydarzeń rzeczywistości. Aby odnieść sukces, myśli powinny być ostrożnie filtrowane przez świadomość, pesymistyczne należy zastąpić konstruktywnymi. Kroki prowadzące do sukcesu w podejściu kwantowym mogą być następujące:

 • pragnienie osiągnięcia więcej;
 • wizualizacja pożądanego, jakby już to się stało;
 • pracować z afirmacje ;
 • akcja.

Psychologia i intuicja kwantowa

Mechanika kwantowa i ludzka świadomość, jak to wszystko działa? Intuicja odnosi się do kategorii nieracjonalnych uczuć, wykraczających poza granice intelektu, których nie da się wyjaśnić naukowo, ale nie przestaje być skutecznym narzędziem. Intuicyjny wgląd przychodzi częściej nie podczas pracy i rozwiązywania problemów, ale podczas odpoczynku lub wykonywania innej czynności, czasami we śnie i jest postrzegany jako cud. Takie spostrzeżenia stały się impulsem do myślenia o połączeniu świadomości z mechaniką kwantową.

R. Penrose, angielski fizyk i amerykański neurolog, Hameroth, postawił hipotezę, że mikroskopijne lampy działają w trybie kwantowym w mózgu, a sam mózg działa jak kwantowe urządzenie komputerowe, które umożliwia odczytanie informacji z kolektywnej nieświadomości i dokonywanie intuicyjnych odkryć.

квантовая психология и бессознательное

Psychologia kwantowa i nieświadomość

Psychologia kwantowa - praca z nieświadomością niesie ze sobą ogromny potencjał twórczy. Nieświadomość tworzy myśli, które zmieniają rzeczywistość. Największym błędem, zdaniem psychologów kwantowych, jest myślenie, że dana osoba jest oddzielona od rzeczywistości zewnętrznej, podczas gdy podświadomość nieświadoma jest twórcą tego, co dana osoba obserwuje wokół niego. Pośrednim dowodem na to może być obecna sytuacja na świecie: strach energii coraz więcej ludzi angażuje się w tę energię za pośrednictwem mediów i nieświadomie tworzy jeszcze więcej strachu w kosmosie.

Wady kwantowej teorii świadomości

Kwantowa natura świadomości nie jest w pełni zrozumiała, a psychologia kwantowa to nieakademicki sposób poznania. Wśród pozytywnych aspektów zauważonych przez ludzi praktykujących psychologię kwantową są:

 • zrozumienie siebie, procesy, które mają miejsce;
 • zmieniając przestrzeń wokół;
 • ekspansja świadomości;
 • zrozumienie jedności z otaczającym światem jako całością z wszechświatem; tworzenie skutecznych zachowań.

Wady kwantowej teorii świadomości i psychologii:

 • nie ma narzędzi do pomiaru tego działania, co stanowi największą wadę i stawia tę metodę w kategorii nienaukowej;
 • u osób podatnych na choroby psychiczne wykonywanie ćwiczeń może powodować zaostrzenie.
квантовая психология книги

Psychologia kwantowa - książki

 1. " Psychologia kwantowa " Robert Wilson. Książka przekonująco opowiada o tym, jak ludzki mózg sam programuje i jego rzeczywistość. Ludzie, jako obserwatorzy, tworzą obserwowanych. Ćwiczenia oferowane przez autora pomagają dokonać kwantowego skoku w nowe myślenie, które pomaga stworzyć pożądaną rzeczywistość.
 2. " Świadomość kwantowa. Przewodnik po psychologii kwantowej »Volinski S. Ludzie pogrążeni są w stereotypowych wzorcach i stereotypach. Celem przywództwa jest pozbycie się przestarzałych wzorców i nauczenie się obserwować, rozumieć i zarządzać swoimi uczuciami, co daje ogromną wolność dla osoby jako twórcy jego życia.
 3. " Zarządzanie rzeczywistością. Psychologia kwantowa do rozwiązywania wszelkich problemów życiowych "Nefedov AI Popraw swoje życie za pomocą rozsądku i intuicji? To jest prawdziwe. Ujawniając wszystkie znane stereotypowe mity: "aby odnieść sukces, trzeba ciężko pracować" lub "aby odnieść sukces, umysł potrzebuje umysłu". Wszystkie te ograniczenia budują ograniczone życie. Mechanika kwantowa i psychologia mogą pomóc pozbyć się tych ograniczeń.
 4. " Psychologia kwantowa lub jak zostać Bogiem " Deryabin N.I. Książka wyszczególnia podstawy psychologii kwantowej, dotyka tematu nieśmiertelności i ewentualnej apokalipsy. Człowiek jako mikrokosmos i integralna część wszechświata.
 5. " Idealna energia " Deepak Chopra. Kwantowa świadomość pomaga leczyć nawet złożone dolegliwości, łagodzić depresję i chroniczne zmęczenie. Zarządzanie świadomością w zakresie psychologii kwantowej w połączeniu z nauką ajurwedyjską działa cuda.