Obecnie wiele witryn aktywnie sprzedaje kursy i dyski treningowe oferujące kobiecą hipnozę. W rzeczywistości, hipnoza nie różni się w kobiecym i męskim, wszystkie techniki mają taki sam wpływ na tych i innych. Zatem technika hipnozy u kobiet jest zwyczajna hipnoza co wiąże się z narażeniem ludzi na różne cele.

Kobieca hipnoza miłości nie ma oczywiście wpływu na mężczyzn jako akt magiczny i nie zombie człowieka, ale taka technika może łatwo obudzić sympatię i przekonać go do zaakceptowania koniecznego punktu widzenia.

Rozważymy prostą i skuteczną technikę, która pozwoli ci przyciągnąć do ciebie nowych znajomych, przyciągnąć uwagę nieznajomego i przekonać współmałżonka, że ​​masz rację. Dzięki tej technice kobiecej hipnozy mężczyzna uzna cię za najdroższą, bliską i niesamowitą osobę, która doskonale go rozumie.

Kobieca hipnoza

Istota praktyki kobiecej hipnozy jest niezwykle prosta. Będąc blisko człowieka, musisz potajemnie naśladować jego gesty, sposób mówienia, nawyki. Przykład:

  • jeśli postawi nogi na nogach - ty też musisz to zrobić naturalnie, spokojnie, bez skupiania się na tym;
  • jeśli widzisz, że lubi gestykulować, starannie włączaj te same gesty do procesu komunikowanie się kiedy mówisz; ważne jest, aby był to twój "rodzimy" gest i używasz go przez cały czas;
  • jeśli zauważysz w nim szczególny sposób mówienia - na przykład powoli, miarowo, wtedy w jego obecności mówisz prawie tak samo (nie ma to znaczenia u niego lub z inną osobą); ważne jest, aby widział ciebie mówiącego prawie tak samo jak on sam;
  • jeśli wyprostuje włosy, a ty przez niektóre kobieca hipnoza u mężczyzn czas, wyprostuj włosy lub dotknij go.

Wielu obawia się, że druga osoba zauważy podstęp. Ale w rzeczywistości człowiek nie może odróżnić gestów od swoich, zwłaszcza, że ​​wykonuje wiele z tych ruchów nieświadomie i nie koncentruje się na nich. Kiedy widzi, że masz przy sobie wiele podobnych nawyków, gestów i manier, automatycznie podchodzi się do niego, prostszy, wyraźniejszy i bardziej znajomy.

Możesz użyć tej hipnozy w różnych sytuacjach. Jego zaletą jest prostota, wygoda i dostępność. Nie będziesz zbytnio wpływał na podświadomość osoby, ale nie wyrządzisz mu krzywdy z powodu braku niezbędnej wiedzy. Włamanie się do czyjejś podświadomości jest wielką odpowiedzialnością i poważne techniki hipnozy są surowo zabronione dla początkujących.

.