Prank 1 kwietnia w szkole Niemal każdy uczeń nie może się doczekać wakacji - Śmiech lub Prima aprilis, który obchodzony jest w wielu krajach świata 1 kwietnia. W tym dniu zwykle gra się z przyjaciółmi, przyjaciółmi i nauczycielami, a wiele dzieci z góry myśli, jak to zrobić.

Istnieje ogromna liczba zabawnych dowcipów, które można wprowadzić w szkole 1 kwietnia. Niektóre z nich wymagają użycia specjalnego atrybutu i długiego przygotowania, podczas gdy inne są całkowicie proste, co może łatwo zademonstrować każde dziecko.

Jedyny warunek, który muszą spełnić wszystkie żarty i dowcipy 1 kwietnia w szkole - nie powinny być obraźliwe. Żadna "sztuczka" dziecka nie powinna dawać innej osobie negatywnych emocji, ponieważ w tym dniu każdy powinien się śmiać i uśmiechać, a nie być urażony i zdenerwowany.

W tym artykule powiemy Ci, jak świętować 1 kwietnia w szkole, aby wszystkie dzieci były zadowolone i przez długi czas były naładowane pozytywną energią.

Jak żartować 1 kwietnia w szkole?

Aby wyśmiać swoich kolegów z klasy lub swojego ulubionego nauczyciela, wykonaj następujące czynności:

  1. Weź szpulkę z nicią i ostrożnie włóż ją do kieszeni lub zapnij pod ubraniem, tak aby w widocznym miejscu była nić. Najlepszy ze wszystkich, jeśli wydaje się, że wyszła z pokładu. Potem przyjdź do lekcji, jak gdyby nic się nie stało, i poczekaj, aż jeden z nich zwróci uwagę na wątek. Kiedy kolega z klasy wskaże ci ją, z poważną miną, poproś go o usunięcie nitki i po prostu obserwuj reakcję oszukanego ucznia i wszystkich wokół niego.
  2. Zdobądź kilka monet, z których dwie będą miały tę samą wartość, na przykład "1 rubel", a wszystkie pozostałe będą z drugiej. Potrząśnij garścią "żelaznych" pieniędzy, wcisnąć się w dłoń i spierać się z jednym z chłopaków, że możesz z łatwością rzucić wszystkie ruble na stół z dużej odległości, tak aby tworzyły jedną linię prostą. Gdy przeciwnik się zgodzi, jedną ręką przesuń wszystkie pieniądze na stół. Ponieważ miałeś tylko 2 rubelowe monety, z konieczności tworzą one linię prostą zgodnie z prawami geometrii. Co do pozostałych, nie zostały one omówione w przedmiocie sporu.
  3. Z biegiem lat, żarty wideo z 1 kwietnia w szkole były zasłużenie popularne. Aby zabawiać kolegów z klasy i nauczyciela, musisz zrobić "cięcie" plików wideo z udziałem wszystkich facetów z góry. żarty 1 kwietnia w szkole Ideą takiego "filmu" może być każdy - wszystko zależy od twojej wyobraźni i wyobraźni.
  4. Na koniec zamiast rysować na 1 kwietnia, możesz napisać na tablicy w szkole rodzaj wiersza, który sprawi, że wszyscy uśmiechnięci w klasie uśmiechną się, na przykład:

Czego życzyć pierwszego kwietnia?

Oczywiście, tylko radość i śmiech!

Z uśmiechem na spotkanie każdego nowego dnia,

I oczekuj wielkiego sukcesu.