Rosyjskie filmy dla dzieci Filmy, w których dorastało więcej niż jedno pokolenie dzieci, zawsze były interesujące. A teraz rodzice, którzy dbają o różnorodny rozwój niemowląt, oglądają filmy z dzieciństwa z rodzinami.

I chociaż fabuły starych rosyjskich filmów dla dzieci nie zawsze są jasne dla współczesnych dzieci, nie ma w tym nic złego, ponieważ uczą tylko dobroci, sprawiedliwości i reagowania - wszystkiego, czego brakuje obecnemu młodszemu pokoleniu.

Lista starych rosyjskich filmów dla dzieci

  1. "Gdzie jesteś, Bagheera?". Pewnego razu grupa dzieci przeszła obok płotu, za którym szczekał głośno duży pies św. Bernarda. Dziewczyna Tanya zdecydowała się na ponowne kształcenie tego psa, ale pierwsza próba nie powiodła się - pies prawie ugryzł dziewczynę i rozdarł jej sukienkę. Ale wytrwałość dzieci pozwoliła psu zostać wyszkolonym w "naukach ścisłych", a właściciel, ucząc się, że strażnik nie spełnia swoich obowiązków, sprzedał psa.
  2. Po długich nieudanych poszukiwaniach dzieci zobaczyły w swojej telewizji Bagira, która uczestniczy w wyprawach ratunkowych w górach Kaukazu.

  3. "Dunno z naszego podwórka". W tym filmie muzycznym firma przyjaciół z jednego stoczni na rzecz rozrywki postanowiła zorganizować produkcję "Dunno" Nosova i to właśnie z tego wyszło ...
  4. "Punkt, punkt, przecinek ...". Niepozorny i cichy uczeń szkoły niespodziewanie zmienił się zarówno dla kolegów z klasy, jak i rodziców, stając się bardzo zdeterminowanym i odważnym. O co chodzi? Najprawdopodobniej zakochał się - zgadnij otoczenie. Ale czy to naprawdę?

Wiele filmów jest obecnie kręconych w Rosji, ale niestety wśród nich jest bardzo mało nowych dziecięcych rosyjskich filmów. Najczęściej na naszych ekranach widać tylko film. zagraniczna produkcja.

Najlepsze współczesne rosyjskie filmy dla dzieci

  1. "Skarb". Rabunek ma miejsce w małym prowincjonalnym mieście Lista rosyjskich filmów muzeum historii lokalnej, podczas którego został skradziony medalion, który jest kluczem do skarbu Białego Rycerza od starożytnej legendy. Wyszukiwania prowadzą młodych detektywów Gosh i Katya za kulisami cyrku, a Zinaida Frantsevna jest bardzo pomocna w ich poszukiwaniach. Podczas tej epopei dzieci poznają rockmanów i klaunów.
  2. "Niebiański wielbłąd". Film nakręcony przez filmowców Kalmyka opowiada o poszukiwaniu zaginionego wielbłąda. Fakir Fifty i chłopak o imieniu Bair wyruszyli, by ją odnaleźć, ale po drodze złoczyńca staje na przeszkodzie, nieustannie powalając ich z właściwego kursu. Cudowne zdjęcia i niezwykła fabuła są warte obejrzenia tego filmu.