najlepsza ocena filmów dziecięcych w pierwszej dwudziestce Młodzi widzowie mają własne priorytety, które zależą od wieku, płci i temperamentu dziecka. Oczywiście, w bardzo młodym wieku, rodzice starają się chronić dzieci przed długim oglądaniem. telewizor Zasadniczo repertuar okruchów od 1 do 5 lat jest opracowywanie krótkich kreskówek.

Zupełnie inna natura kina dla starszej publiczności. Są to pełnometrażowe zdjęcia o przygodach piratów, kosmitów, wampirów - dla chłopców, bajek i romantycznych opowieści - dla małych księżniczek.

Dziś opowiemy o filmach dziecięcych ocenionych przez 20 najlepszych "dziecięcych" filmów przez telewidzów i krytyków.

Najlepsze filmy dla dzieci

Zwracamy więc uwagę na listę najlepszych zagranicznych filmów dla dzieci zalecanych do oglądania dla dzieci powyżej 6 lat.

 1. Nie ma jednego dziecka na świecie, które nie wywołałoby burzy emocji i radości z przygody Harry'ego Pottera. Nawet nie wiedząc o swoich niesamowitych zdolnościach, małego chłopca, Harry żyje normalnym życiem, dopóki nie otrzyma zaproszenia, aby zostać uczniem szkoły magii i czarów.
 2. "Most do Terabithia". Tajemnicza historia o chłopcu i dziewczynie, która przypadkowo odkryła magiczne królestwo w lesie. Niż dzieci poznają swoją ciekawość, zobaczysz film do końca.
 3. Charlie i fabryka czekolady. Jeden z najlepszych współczesnych filmów instruktażowych dla dzieci. Na zdjęciu chciwość, upór i złe zachowanie są wyśmiewane, podczas gdy wartości rodzinne, miłość do rodziców i poświęcenie są traktowane jako przykład.
 4. "The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe" to fascynujące przygody czwórki dzieci, które wpadły w bajkowy kraj.
 5. "Mój domowy dinozaur". Jak udowodnić ludziom, że twoje ulubione zwierzę to dinozaur, wcale nie jest niebezpieczne? Problem ten napotkał mały chłopiec, który znalazł gigantyczne jajo, z którego wylęgła się ta słodka i życzliwa istota.
 6. "Droga do domu: niesamowita podróż". Kontynuując wątek na temat zwierząt domowych, dzieciom można zaoferować równie interesującą i ekscytującą opowieść o zwierzętach, które nie boją się żadnych przeszkód, aby znaleźć swoich właścicieli.
 7. Seria filmów "Home Alone" jest już tradycją w przededniu świąt noworocznych. Odważny i zaradny chłopiec będzie bawił całą rodzinę, daje wiele pozytywnych emocji i dobrego samopoczucia.
 8. "Beethoven". Ten obraz jest od dawna na liście najlepszych filmów zagranicznych dla dzieci. Opowieść o czworonożnym przyjacielu rodziny i złym naukowcu będzie interesująca dla dziecka i dorosłych.
 9. "Gdzie żyją potwory." Przygody małego chłopca, który pokłócił się z matką, zaczynają się na wyspie zamieszkałej przez tajemnicze stworzenia. Co czeka młodego podróżnika, dzieci będą się uczyć, oglądając ten film.
 10. "Duży". Bycie dorosłym nie jest takie wspaniałe, 12-letni chłopiec, którego marzenie, aby dorosnąć jak najszybciej, był przekonany o tym cudem.
 11. Bardzo dobre filmy dla dzieci oferują dzieciom i kinu domowemu. W szczególności możesz spędzić czas wolny i dobrze oglądając takie filmy:

 12. "Mróz". Opowieść o dwóch zakochanych sercach, którzy musieli przejść wiele prób, zanim zdołali zjednoczyć swoje przeznaczenie, a to pomogło uprzejmemu dziadkowi Morozko.
 13. "Przygody Maszy i Vityi." Przygody uczniów, którzy poszli uratować Snow Maiden, która została porwana przez złego Kashchei.
 14. Przygody Pinokio. Poznawcza opowieść o miłości i przyjaźni.
 15. "Opowieść o straconym czasie". Czas jest najcenniejszą rzeczą, jaką mamy, nie traćmy jej na próżno - przekonała się o tym główna bohaterka tego filmu.
 16. "Ruslan i Ludmiła". Kolejne potwierdzenie, że zakochane serce nie zna barier.
 17. "Książę Włodzimierz". Film animowany o powstaniu królewicza Władimira i chrzest Rosji.
 18. najlepsza lista filmów dla dzieci "The Tale of Tsar Saltan". Magiczna historia przeciwstawnych sił: dobra i zła.
 19. "Kraj dobrych dziewcząt". Złe zachowanie jest teraz tabu dla zbuntowanej Sashy, po tym jak znalazła się w magicznym królestwie, gdzie życie podlega surowym zasadom.
 20. "Mary Poppins: Do widzenia." Rodzina muzyczna, oparta na pracy Pameli Travers.
 21. "Dziennik pierwszej równiarki". Pierwsza miłość, zdrada, problemy z rówieśnikami, pierwsza klasa to poważny test dla chłopca Vasyi i jego rodziny.