Filmy Disneya dla dzieci Produkty wyprodukowane przez światowej sławy studio filmowe, i to kreskówki , Filmy i programy telewizyjne, zawsze śmieszne, intrygujące i bardzo kolorowe. Najlepsze filmy dla dzieci Disneya można oglądać w kinach na dużym ekranie lub w rodzinie, siedząc wygodnie na kanapie.

Kiedy film jest kręcony - kilka dekad lub miesięcy temu, zawsze jest interesujący i chcesz go obejrzeć raz za razem. Tak jak poprzednio, filmy Disneya są kręcone w słynnych starych opowieściach, które mają więcej niż jeden wiek, ale są współczesne tematy, które są równie interesujące dla dzieci.

Lista najlepszych filmów dziecięcych Disney (6+)

  1. Kopciuszek. Nowoczesna (2015) ekranowa wersja znanej dobrej opowieści. Przepiękna sceneria, doskonały wybór członków obsady, nowoczesne efekty specjalne fascynują widok, którego nie da się oderwać od ekranu od samego początku, pomimo znanej fabuły.
  2. "Aleksander i straszny dzień." Rzędy interesujących dziecięcych filmów Disney dołączyły do ​​nowego scenariusza. Zajmuje się rodziną, w której mieszka Alexander. Kiedy budzi się w zwykły poranek, odkrywa cud w jego włosach, a potem mokry sweter w zlewie. Ale jak się okazało, dzień nie był ustawiony nie tylko dla niego.
  3. The Muppets. Niegrzeczni i zabawni bohaterowie lalki Muppet, znani z programu Muppets, ukazali się ponownie w 1976 roku na szczycie popularności. Minione lata nieco zmieniły charaktery postaci i pozwoliły im stać się nowocześniejszymi, dotrzymującymi kroku czasom.
  4. "Przygody Paddington". Słodki miś, złapany z gorącego Peru z deszczowym Londynem, szuka nowych przyjaciół i próbuje uporządkować angielskie społeczeństwo. Dobry, wspaniały film dla dzieci w każdym wieku.
  5. Garfield. Kto nie zna tego rudego grubasa? Jechał jak ser na maśle, dopóki w domu nie pojawił się nowy zwierzak. Na co tylko złe uczynki kot nie chce pozbyć się przeciwnika, ale ostatecznie okazuje się wręcz przeciwnie.

Lista filmów dla dzieci Disneya dla nastolatków (12+)

  1. Evermore. Seria z Disney 2015 odnosi się do nowości filmów dziecięcych tej korporacji. Zagrał w kilku sezonach, w tym w czterech seriach. W spokojnym miasteczku o nazwie Evermore nic ciekawego się nie dzieje, życie płynie gładko i mierzy, aż pewnego dnia zaczną się dziać tajemnicze rzeczy. To najbardziej niezwykły i ekscytujący film.
  2. Kolejna seria z 2012 roku, Kirby Bucket. Narrator tutaj o trzynastoletnim Kirby, który marzy o tworzeniu kreskówek. Jego ulubionym bohaterem jest Mac McAllister. Malując go, zaczynają się fantastyczne reinkarnacje z chłopcem i jego towarzyszami.
  3. "Dalej w las." Opowieść z 2014 roku mówi nam, że przy swoich pragnieniach i marzeniach trzeba być ostrożnym. Na zdjęciu: Czerwony Kapturek, Kopciuszek, przeklęty Piekarz i wiedźma, która straciła młodość, ale która marzy o jej powrocie, bez względu na wszystko. Nakręcony w filmie, słynny Johnny Depp i nie mniej znany Meryl Streep.
  4. "Alicja w Krainie Czarów". Stosunkowo nowy film w 2010 roku zdobył serca milionów widzów, choć ma swoich krytyków. Powstał na podstawie legendarnej opowieści o Alice, która dostała się do Looking Glass. Tutaj pojawia się znany Hatter, Sonia, Cheshire Cat, Czerwona i Biała Królowa, Tra-la-la i Tru-la-la. Ale pomimo tego, że bohaterowie są znajomi, fabuła filmu jest nowoczesna, choć pasuje do fabuły samego Lewisa Carrolla. Najlepsze filmy dla dzieci Disneya Niesamowite efekty specjalne pozwalają widzom od najmłodszych do najstarszych zanurzyć się w magicznym świecie Mirror. Ten film jest uważany za kontynuację słynnego dzieła, ponieważ główny bohater ma 19 lat i rozwiązuje problemy, które pojawiają się na jej drodze jako osoba dorosła.
  5. "Nieprawidłowe". Nowoczesna opowieść o Disneyu opowiada o młodej pięknej czarodziejce, która żyje w pięknym bajkowym lesie. Ale gdy sielanka zostanie zniszczona przez ludzi, którzy najechali i zaczęli niszczyć wielowiekowy porządek. Czarodziejka jest po prostu zobowiązana do obrony swojego dziedzictwa. A co z tego wynikło, spójrz na ekrany z całą rodziną.