Rosyjskie filmy o nastolatkach Istnieje wiele gatunków kina, które są interesujące dla dużej publiczności. Wśród nich są rosyjskie współczesne filmy o nastolatkach, które będą interesujące zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Sytuacje życiowe, rozgrywane w filmach, często rezonują z podobnymi, w życiu większości rodzin wychowujących dziecko w odpowiedniej kategorii wiekowej.

Dlaczego warto oglądać rosyjskie filmy nastolatków autorstwa rosyjskich reżyserów? Ponieważ wydarzenia rozgrywające się na ekranie są często charakterystyczne dla Słowian, ale młode i amerykańskie młode pokolenie często martwi się czymś zupełnie innym.

Rosyjskie filmy o nastoletniej miłości

Najważniejsze uczucie, wokół którego obraca się świat, pojawia się po raz pierwszy w okresie dojrzewania. Może to być przelotna namiętność lub tragedia - wszystko zależy od cech danej osoby. Nastolatkom można polecić tutaj jest lista rosyjskiego kochaj filmy lub o zakazanych uczuciach dla starszej osoby:

  1. "KostyaNika. Czas letni. Ten film to około dwóch nastolatków, Kostii i Niki, którzy pomimo odmiennego statusu społecznego, zakazy rodzinne, brzemię choroby, zakochali się i ostatecznie utracili uczucia pokonując poważną dolegliwość.
  2. "14+". To dramat o współczesnym Romeo i Julii, którzy z woli losu znajdują się po przeciwnych stronach barykady - Vika z zamożnej i zamożnej rodziny, a Lesha to zwykły chuligan. Ale kiedy się spotykają, zdają sobie sprawę, że ich uczucie jest w stanie pokonać wszystko - nienawiść dawnych przyjaciół, niezadowolenie z wyboru rodziców i opinii publicznej.
  3. "Lily na zawsze." Szesnastoletnia Lilya żyje w trudnej sytuacji - matka z innym chłopakiem wyjechała do Ameryki i nie wysyła zaproszenia do córki. Każdego dnia sytuacja staje się coraz trudniejsza, ale przez przypadek dziewczyna poznaje mężczyznę starszego od siebie i zakochuje się bez myślenia. Do czego doprowadzi ta miłość, widz dowie się, badając do końca.
  4. "Chłopcy." Główna postać jest zakochana w dziewczynie swojego starszego brata. Wydarzenia odbywają się od lat siedemdziesiątych, kiedy moralność publiczna była na zupełnie innym poziomie niż teraz. Ale miłość powoduje szaleństwo, a facet z dziewczyną robi coś w rodzaju zakładki ...
  5. "17 plus". Ta seria młodzieży o chłopcach i dziewczynach z różnych rodzin, o różnych poziomach bogactwa i kultury. Przyjaźń, intrygi, networking i prawdziwa miłość czekają na publiczność, aby obejrzeć ten wieloczęściowy film.

Rosyjskie filmy o szkole i młodzieży

Temat szkolny jest zawsze odpowiedni dla nastolatków, ponieważ w tej instytucji mija większość czasu. Są konflikty z nauczycielami i kolegami z klasy, pierwszą miłością i zdobyciem szczytów w tematycznych olimpiadach. Te i inne aspekty są dobrze omówione w filmach, których akcja, w taki czy inny sposób, wpływa na temat szkolny:

  1. "Szkoła w klasie". Absurdalne, absurdalne i nieoczekiwane sytuacje zdarzają się uczniom szkoły, ucząc bardzo skrupulatnego nauczyciela, który czasem nie znajduje wspólnego języka z uczniami, którzy przegrywają lub wyróżniają.
  2. "Szkoła zamknięta". Nowoczesna saga dla nastolatków w stylu fantasy. Uczniowie prywatnej, zamkniętej elitarnej szkoły znajdują się w epicentrum strasznych wydarzeń i próbują dowiedzieć się, co się dzieje.

Rosyjskie filmy o nastoletnim okrucieństwie

Niestety, nieuprzejme, niemoralne i okrutne zachowanie w nastoletnim otoczeniu nie jest rzadkością. Rosyjskie filmy o trudni nastolatkowie szukając ciężko, ale koniecznie, aby mieć pojęcie nie tylko o pięknej stronie życia:

  1. "Klasa korekcji". Film pokazuje warunki, w jakich dzieci uczą się z różnymi problemami zdrowotnymi i rozwojowymi. Między facetem z padaczką a dziewczyną na wózku inwalidzkim Rosyjskie filmy o nastoletniej miłości wózek jest prawdziwą, pierwszą, czystą miłością. Ale koledzy z klasy nie chcą zostawić pary w spokoju i sprawić, że będą mieli różne nieprzyjemne pułapki.
  2. "Nie wrócę." Tragiczna historia dwóch sióstr, które podróżując autostopem w nadziei na spotkanie ze swoją babcią, podróżują z Petersburga do Kazachstanu.
  3. "Rysunek". Jest kilka filmów o tej samej nazwie, ale ten dotyczy nastolatków, o tym, jak starszy student Komarow zdecydował się wystąpić z nauczycielem języka angielskiego, i ostatecznie znalazł zaprzysięgłego wroga w osobie dyrektora tej moskiewskiej szkoły (2008).